ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غیبت توپ‌ جمع‌کن‌ها در بازی سیاه‌جامگان

غیبت توپ‌ جمع‌کن‌ها در بازی سیاه‌جامگان

ورزش 3/ با وجود سرمای هوا و فاصله بسیار زیاد ورزشگاه ثامن با شهر مشهد هیچ گونه امکاناتی برای اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه مهیا نشده بود.بازی دو تیم سیاه جامگان و سایپا در حالی با چند دقیقه تاخیر با سوت داور مسابقه آغاز شد که این تاخیر کوتاه هم نتوانست غیبت توپ جمع کن های ورزشگاه ثامن را برطرف کند!
پس از گذشت 5 دقیقه از آغاز بازی، وقتی توپ در میانه های زمین برای سایپا به بیرون رفت به علت آنکه توپ جمع کنی نبود تا توپ را به بازیکنان تیم میهمان برساند بازی با توقف دو سه دقیقه ای همراه بود. جالب آنکه ملکی، داور دیدار در پایان نیمه نخست تنها یک دقیقه برای زمان های تلف شده اعلام کرد.در ادامه مسابقه و قبل از دقیقه 10، چند نفری با لباس مخصوص توپ جمع کن ها در اطراف زمین حضور پیدا کردند. البته مشخص نبود آنها توپ جمع کن های بازی بودند که دیر حاضر شده بودند یا عده ای تماشاگران کم سن و سال حاضر در ثامن!تماشاگران با وجودی که تعدادشان به 500 نفر هم نمی رسید پس از گل سینک (و نه سینگ!) به شدت تیم شهرشان را مورد تشویق قرار دادند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده