ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استفاده از تکنولوژی خط دروازه در یورو 2016

استفاده از تکنولوژی خط دروازه در یورو 2016

ورزش 3/ تکنولوژی خط دروازه که در چند لیگ معتبر مورد آزمایش قرار گرفته، در رقابت های یورو 2016 نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
یوفا امروز تایید کرد که در رقابت های جام ملت های اروپا 2016 از تکنولوژی خط دروازه استفاده می کند. این تصمیم را کمیته اجرایی یوفا در نیون سوئیس اتخاذ کرده است.
پیر لوئیجی کولینا رئیس کمیته داوران یوفا پیرامون همین مسئله گفت:" این تصمیمی نیست که به سرعت گرفته شده باشد. ما به دستور میشل پلاتینی از 1 سال و نیم پیش پیرامون این مسئله بحث کرده بودیم."
استفاده از تکنولوژی خط دروازه البته باعث نمی شود تا دو داور اضافی کنار دروازه از سیستم قضاوت بازی ها کنار روند. دو کمک داور اضافه روی خط همچنان تمامی فعالیت های داخل محوطه جریمه دو سمت زمین را تحت کنترل قرار خواهند داد.
کولینا درباره همین مسئله گفت:" مسئله اصلی دو داور اضافه روی خط دیگر کنترل خط دروازه نخواهد بود. آن ها وظیفه دارند تا تمامی اتفاقات درون محوطه جریمه را رصد کنند و در این زمینه یاری بخش داور وسط باشند."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X