ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ثبت سموم با نام تجاری در راستای ارتقای محصولات کشاورزی

ثبت سموم با نام تجاری در راستای ارتقای محصولات کشاورزی

باشگاه خبرنگاران/ معاون سازمان حفظ نباتات گفت: سازمان حفظ نباتات در راستای ارتقای محصولات کشاورزی با اخذ مصوبه از وزیر جهاد بحث مربوط به ثبت سموم با نام تجاری را مطرح کرده است.

یحیی ابطالی معاون سازمان حفظ نباتات در خصوص ارتقای سلامت محصولات کشاورزی اظهار کرد: شرایط آب و هوایی کشورمان به گونه ای است که مصرف سرانه سموم نسبت به بسیاری از نقاط دنیا پایین تر است.

وی با اشاره به ارتقای سلامت محصولات کشاورزی گفت: سازمان حفظ نباتات در راستای ارتقای محصولات کشاورزی با اخذ مصوبه از وزیر جهاد کشاورزی بحث مربوط به ثبت سموم با نام تجاری و ساماندهی فروشگاه سموم رامطرح کرده است.

ابطالی در ادامه گفت: کلیه سموم وارداتی شامل استانداردهای نائو هستند اما لازم به ذکر است که کلیه تولیدکنندگان و وارد کنندگان 35 قلم سموم پر مصرف که حدود 80 درصد سموم کشور را تشکیل می‌دهد تا پایان ماه ملزم به ثبت تجاری سموم هستند.

معاون سازمان حفظ نباتات تصریح کرد: استفاده از محصول سالم حق تمام مردم است و به همین خاطر باید از مصرف سموم و سایر نهاده ها دقت کافی به کار گرفته شود تا در نهایت محصولی ارائه شده به بازار مصرف از سلامت کافی و استاندارد های لازم برخوردار باشد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده