ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شیخ لاری: وقتی دستیار تونی، پسرش است، همین می‌شود!

شیخ لاری: وقتی دستیار تونی، پسرش است، همین می‌شود!

کاپ/ مربی باسابقه فوتبال تبریز گفت: بازیکنان جذب شده با سیستمی که تونی برگزیده، همخوانی ندارد.
احد شیخ لاری درباره ناکامی تراکتورسازی اظهار داشت: تیم تراکتورسازی در دو بازی عملکرد خوبی داشت اما متاسفانه در مسابقات اخیر نتوانسته نتایج خوبی به دست آورد. در فوتبال گاها چنین اتفاقاتی رخ می دهد اما من احساس می کنم این همه اتفاق در تراکتورسازی اتفاقی نیست. این تیم مشکلات فنی زیادی دارد و فکر می کنم تونی اولیویرا هنوز نتوانسته به خوبی بر شرایط مسلط شود.
وی ادامه داد: تونی اولین باری نیست که با تراکتورسازی اینچنین نتیجه می گیرد. فکر می کنم او گاهی اوقات نمی داند باید در کنار زمین چه کاری انجام دهد و از طرفی در کادرفنی اش هم کسی نیست که بتواند به تونی مشاوره بدهد. البته شاید هم این دست افراد باشند اما تونی از حرفشان پیروی نمی کند. به هر حال روی نیمکت این ضعف وجود دارد. از طرف دیگر من شنیدم دستیار اول تونی،پسرش است که وقتی این اتفاق می افتد، شرایط تیم همینی می شود که می بینید!
سرمربی سابق تراکتورسازی با اشاره به نقاط ضعف این تیم بیان داشت: به نظرم بازیکنانی که جذب تراکتورسازی شدند، با سیستمی که تونی اولیویرا از آن استفاده می کند، همخوانی ندارد. شما دیدید که با مصدومیت سینا عشوری و سزار در بازی دیروز هیچ بازیکنی نتوانست جای خالی آنها را پر کند. از سوی دیگر تونی اصرار به استفاده از سیستم 4.2.3.1 دارد اما این سیستم مشخص شده که در تراکتورسازی این فصل جواب نمی دهد.
شیخ لاری درباره بحث هایی که پیرامون برکناری تونی اولیویرا پیش آمده، افزود: من در حال حاضر مخالف برکناری تونی هستم. نظرم را درباره تونی خیلی شفاف در بالا گفتم اما رفتن او در این مقطع کاری درست نمی کندچون تا سرمربی جدید بیاید و با شرایط تیم آشنا شود، چند هفته دیگر نیز از دست می رود. شاید بهتر باشد، چند بازی دیگر به تونی زمان بدهند و اگر او نتوانست تیم را جمع کند، به تیم شوک وارد کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده