ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش تهرانی ها به داستان و موسیقی سریال «تنهایی لیلا»

واکنش تهرانی ها به داستان و موسیقی سریال «تنهایی لیلا»

مهر/ ر اساس یک نظرسنجی که در مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما برگزار شد بیش از ۸۰ درصد بینندگان تهرانی از سریال «تنهایی لیلا» اظهار رضایت کردند.
در یک نظرسنجی تلفنی از مردم تهران درباره سریال «تنهایی لیلا» که از ۴۵۰ نفر افراد بالای ۱۵ سال انجام شد بیش از ۵۵ درصد آنها بیننده مجموعه «تنهایی لیلا» بوده‌اند.
از مهم‌ترین دلایل بینندگان برای تماشای سریال «تنهایی لیلا» می‌توان به جالب و جذاب‌بودن موضوع سریال ۲۷ درصد، سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت ۱۷/۳ درصد و جدید بودن موضوع سریال ۱۵/۷ درصد اشاره کرد. برخی نیز آموزنده بودن، بازی خوب بازیگران، کنجکاوی در مورد دانستن پایان سریال، جذابیت دیالوگ‌ها و گفتگو‌های شخصیت‌های سریال را از دلایل تماشای سریال ذکر کرده‌اند.
در بخش دیگری از این سنجش عمومی از مخاطبان درباره جذاب بودن داستان سریال «تنهایی لیلا»، سوال شد که بیش از ۷۷ درصد پاسخگویان در حد زیاد و خیلی زیاد داستان سریال را جذاب دانسته‌اند.
در بخش دیگری از این نظرسنجی از پاسخگویان پرسیده شد که داستان سریال را تا چه اندازه داستانی جدید دیده‌اند، پاسخ به این سوال نشان می‌دهد که حدود ۶۸ درصد آن‌ها داستان سریال را در حد خیلی زیاد و زیاد، جدید دانسته‌اند. همچنین ۵۴/۳ درصد پاسخگویان در پاسخ به این سوال که موضوع سریال «تنهایی لیلا» تا چه اندازه باورپذیر بوده است، در حد زیاد و خیلی زیاد بر باور پذیری داستان صحه گذاشته‌اند. حدود ۶۳ درصد نیز بر آموزنده بودن داستان سریال برای جوانان تأکید کرده‌اند.
شیوه روایت داستان بین زمان حال و گذشته از دیگر مواردی است که در این نظرسنجی لحاظ شده بود. نتایج نشان می‌دهد ۶۰ درصد مخاطبان به نحوه روایت با تغییر زمان از حال به گذشته و بالعکس موافقند و حدود ۳۰ درصد نیز این نحوه روایت را موجب سردرگمی بیننده دانسته‌اند.

از دیگر نتایج این نظرسنجی در خصوص موسیقی سریال بوده است که ۷۷/۹ درصد پاسخگویان در حد خیلی زیاد و زیاد، موسیقی سریال را پسندیده و آن را جذاب عنوان کرده‌اند. مهم‌ترین نتایج این نظرسنجی نشان‌دهنده رضایت پاسخگویان از این سریال است. ۸۰/۷ درصد در حد خیلی زیاد و زیاد رضایت خود را از سریال اعلام کرده‌اند و ۱۲ درصد نیز در حد کم یا خیلی کم از سریال رضایت داشته‌اند.
مجموعه «تنهایی لیلا» که پخش آن، این هفته به پایان رسید مجموعه ای با موضوع اجتماعی- اخلاقی بود که محمدحسین لطیفی آن را کارگردانی کرده و محمدرضا شفیعی تهیه کننده آن بود.
در خلاصه این داستان آمده است: محمد پس از زلزله‌ای که در آن همه خانواد‌ه‌اش را از دست داده، متولی امامزاده‌ای شد. عشق یک دختر او را در شرایط ویژه‌ای قرار می‌دهد به شکلی که ایمان او در محک قرار می‌گیرد و سربلند از این امتحان بیرون می آید. صداقت او بر روح دختری که ممکن بود به دامی شیطانی برای محمد بدل شود اثر می گذارد و عاشق محمد می شود اما این عشق به زندگی کوتاهی با محمد می انجامد و پس ازمرگ محمد، این بوته آزمایش، دختر از فرنگ برگشته را هر روز آبدیده تر می کند.
داستان این سریال در قسمت هایی از ناهنجاری های اجتماعی در برخی از اصناف کشور پرده بر می‌دارد و به نوعی تلاش می کند تا توان عدالت گستری این صنف را به مخاطبان نشان دهد.
مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجان پور، حسن پورشیرازی، آفرین عبیسی، نسرین مقانلو، برزو ارجمند و سام قریبیان از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X