ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزئیات معاملات بورسی در دی ماه

جزئیات معاملات بورسی در دی ماه

مهر/ در پایان معاملات منتهی به ۳۰ دی ۱۳۹۴، ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۴۷۱۴۱ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به ماه قبل ۱۹۰.۵ درصد افزایش یافته است.

در این ماه تعداد ۲۲۳۴۲ میلیون سهم در یک میلیون ۲۷۸ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۱۴۸ درصد و ۱۲۲ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته تجربه کرد.

همچنین ارزش معاملات نرمال به ۳۵۹۷۲ میلیارد رسید و حجم معاملات معاملات نرمال با ۱۹۰۱۴ میلیون سهم به ترتیب با ۱۳۵.۳ درصد و ۱۲۱ درصد افزایش نسبت به ماه گذشته همراه شدند.

براین اساس تعداد ۱۹۴۶۵۳۹ برگه اوراق مشارکت به ارزش ۱۹۵۳ میلیارد ریال معامله شد که نسبت به آذر ماه ۹۴ کاهش ۶۹ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که شاخص کل با ۵۰۴۴ واحد افزایش نسبت به ماه قبل معادل ۸.۲۰ درصد افزایش، به رقم ۶۶۵۶۲ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۳۵۴۴ واحد افزایش به رقم ۴۵۷۳۳ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۱۰۹۴۵ واحد افزایش به عدد ۱۵۰۵۰۱ واحد رسید و به ترتیب با ۸.۴۰ درصد و ۷.۸۴ درصد افزایش نسبت به ماه گذشته مواجه شدند.

طی دی ماه خودرو و ساخت قطعات با ۳۹.۷۰ درصد، ابزار پزشکی، اپتیکی و اندازه گیری با ۳۸.۹۱ درصد، استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جز اکتشاف با ۳۵.۸۹ درصد، ساخت محصولت فلزی با ۳۰.۷۱ درصد، ماشین آلات و دستگاه های برقی با ۲۳.۴۹ درصد و ماشین آلات و تجهیزات با ۲۱.۲۶ درصد بیشترین تغییر در شاخص صنایع را نسبت به سایر گروه ها به خود اختصاص دادند.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده