ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو حزب اراده ملت: شکل گیری مجلسی خردگرا به برنامه های دولت کمک می کند

عضو حزب اراده ملت: شکل گیری مجلسی خردگرا به برنامه های دولت کمک می کند

ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات حزب اراده ملت ایران گفت: شکل گیری مجلسی توانمند و خردگرا می تواند به برنامه های دولت کمک کند و کشور را از تورم و رکود به سلامت عبور دهد.
شکل گیری مجلسی خردگرا، به برنامه های دولت کمک می کند

حسن رنجبر شامگاه شنبه در حاشیه مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران تشکیلات استان گیلان در رشت با اشاره به سوابق این حزب افزود: حزب اراده ملت ایران به عنوان حزبی ریشه دار و پیشرو در
جریان اصلاح طلبی و با دارا بودن پشتوانه تئوریک بسیار توانمند، برخلاف بسیاری از احزاب موجود در کشور، از دل قدرت و دولت شکل نگرفته است.
وی اضافه کرد: این حزب ریشه درهسته های دانشجویی و دانشگاهی داشته و در یک دوره طولانی و به صورت مستمر در لایه های مختلف اجتماعی ورود کرده و امروزه به عنوان یک حزب ملی در تمام استان ها و بسیاری از شهرستان ها توانسته است تشکیلات خود را مستقر کند و مورد اقبال قرار گیرد.
رنجبر با بیان اینکه حزب اراده ملت ایران پرسشگر و برنامه محور است و برای اداره کشور برنامه دارد، تصریح کرد: این حزب معتقد است راه توسعه پایدار، شکل گیری احزاب توانمند در سطح ملی ، نظام حزبی و دولتی است و این حزب از اولین احزابی بود که از نامزدی حجت الاسلام روحانی حمایت کرد و کنگره پنجم حزب نیز با سخنرانی ایشان آغاز به کار کرد.
وی اظهار کرد: حزب اراده ملت ایران، انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را یک فرصت مهم در زمانی بسیار حساس می داند و با برنامه ریزی دقیق و با تمام توان، برای پیروزی نامزدهای حربی تلاش می کند.

رنجبر خاطرنشان کرد: با حفظ هویت تشکیلاتی خود تمامی احزاب، گروه ها و شخصیت های اصلاح طلب را دعوت به وحدت و ارائه لیست های واحد در انتخابات پیش رو می کنیم و معتقدیم وحدت اصلاح طلبان سبب اقبال مردمی و پیروزی قاطع در انتخابات دوره دهم مجلس خواهد شد.
وی تصریح کرد: این حزب تنها راه تامین امنیت کشور در این برهه حساس را که منطقه درگیر بحران و جنگ است، برگزاری انتخاباتی قانونمند با حضور نامزدهای همه طیف های سیاسی کشور و مشارکت حداکثری مردم می داند.

وی با بیان این که این حزب تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از نهادهای نظارتی و اجرایی را دعوت به اجرای قانون و پرهیز از اعمال سلیقه های سیاسی ، شخصی و جناحی می کند ، بیان کرد: این مردم هستند که می بایست در یک انتخابات رقابتی و قانونمند، نمایندگان واقعی خود را برگزینند.
رنجبر گفت: حزب اراده ملت ایران با حمایت از اقدامات دولت تدبیر و امید و توافق هسته ای، معتقد است شکل گیری مجلسی توانمند و خردگرا می تواند به برنامه های دولت کمک کند و کشور را از تورم و رکود به سلامت عبور دهد.

وی تصریح کرد: مبارزه با فساد، با شکل گیری مجلسی میسر است که نمایندگان واقعی ملت در آن حضور داشته باشند.
رنجبر خاطرنشان کرد: با برگزاری مجمع عمومی حزب در شهر رشت و انتخاب اعضای شورای مرکزی که همگی از افراد توانمند و با انگیزه هستند، امید است با ارائه برنامه ها و طرح های توسعه منطقه ای به مدیریت استان کمک کنند.

وی اظهار امیدواری کرد که مدیریت و همه علاقمندان به کشور و استان این حضور را به عنوان یک فرصت در جهت مشارکت قانونمند تلقی می کنند.
رنجبر یادآور شد: حزب اراده ملت ایران در گیلان با گسترش تشکیلات خود در شهرستان ها تلاش می کند تا نامزدهای حزبی را در هماهنگی با جریان اصلاح طلب مورد حمایت قرار دهد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، اسفندماه امسال برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده