ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بخشنامه واردات گندم به شرط صادرات آرد ابلاغ شد

بخشنامه واردات گندم به شرط صادرات آرد ابلاغ شد

مهر/ گمرک ایران، واردات گندم به شرط صادرات آرد و الزام واردکنندگان به دریافت مجوز از سازمان حمایت در این باره را بخشنامه کرد.

در این بخشنامه آمده است: «پیرو بخشنامه شماره ۳۲۷/۹۵/۱ مورخ ۹/ ۱/ ۹۵ مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه به پیوست تصویر نامه شماره ۶۵۲/۹۵/۳۷۰ مورخ ۱۵ / ۱ / ۹۴ سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولیدکنندگان در خصوص ترخیص گندم تحت رویه ورود موقت برای پردازش جهت اطلاع و اقدام لازم با رعایت سایر مقررات و تشریفات و در نظر گرفتن مفاد مجوزهای ورود موقت صادره ارسال می گردد.

ضمنا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب را به کلیه واحدها و گمرکات تابعه نیز ابلاغ نمایند. مجددا بر پیگیری انجام تعهدات صاحبان کالا ظرف مهلت های مقرر(که فعلا چهارماه از تاریخ ترخیص کالا تعیین گردیده) تاکید می گردد.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده