بخشنامه واردات گندم به شرط صادرات آرد ابلاغ شد

بخشنامه واردات گندم به شرط صادرات آرد ابلاغ شد

مهر/ گمرک ایران، واردات گندم به شرط صادرات آرد و الزام واردکنندگان به دریافت مجوز از سازمان حمایت در این باره را بخشنامه کرد.

در این بخشنامه آمده است: «پیرو بخشنامه شماره ۳۲۷/۹۵/۱ مورخ ۹/ ۱/ ۹۵ مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه به پیوست تصویر نامه شماره ۶۵۲/۹۵/۳۷۰ مورخ ۱۵ / ۱ / ۹۴ سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولیدکنندگان در خصوص ترخیص گندم تحت رویه ورود موقت برای پردازش جهت اطلاع و اقدام لازم با رعایت سایر مقررات و تشریفات و در نظر گرفتن مفاد مجوزهای ورود موقت صادره ارسال می گردد.

ضمنا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب را به کلیه واحدها و گمرکات تابعه نیز ابلاغ نمایند. مجددا بر پیگیری انجام تعهدات صاحبان کالا ظرف مهلت های مقرر(که فعلا چهارماه از تاریخ ترخیص کالا تعیین گردیده) تاکید می گردد.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشنامه واردات گندم به شرط صادرات آرد ابلاغ شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X