ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو فراکسیون رهروان: جلالی نایب رئیس اصولگرایان نیست

عضو فراکسیون رهروان: جلالی نایب رئیس اصولگرایان نیست

مهر/ عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس بر لزوم تشکیل فراکسیون واحد اصولگرایی برای تاثیرگذاری بیشتر در مجلس دهم تاکید کرد و گفت: اصولگرایان توان جذب حداکثری و وحدت را دارند.
محمد علی پورمختار در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ترکیب مجلس آینده گفت: ترکیب قطعی و نهایی مجلس هنوز روشن نشده و ما منتظر نتایج مرحله دوم انتخابات هستیم که در تعیین ترکیب نهایی مجلس مهم است.

نماینده مردم کبودرآهنگ با تاکید بر لزوم ایجاد وفاق بر حل مشکلات اقتصادی در مجلس دهم، گفت: نمایندگان مجلس دهم باید در مسئله اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، وفاق داشته باشند.

عضو فراکسیون رهروان در خصوص ایجاد فراکسیون واحد اصولگرایی در مجلس دهم، گفت: طیف اصلاح طلب درصدد تشکیل فراکسیون امید است بنابراین اصولگرایان نیز باید در راستای تشکیل فراکسیون واحد برای تاثیرگذاری بیشتر در مجلس آینده به اتحاد و اتفاق نظر برسند.

وی با تاکید بر نگرش جذب حداکثری برای تشکیل فراکسیون واحد اصولگرایی گفت: برای تشکیل فراکسیون واحد نیازمند گذشت و تکیه بر مشترکات اصولگرایی هستیم زیرا اختلافات عمیقی میان اصولگرایان وجود ندارد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: در برهه ای از زمان شاهد بودیم که طیفی از اصولگرایان ها بر حداکثرها تکیه کرده و دایره اصولگرایی را محدود به خودشان کردند که این امر موجب ایجاد انشقاق شد. طیف اصولگرایی، طیف شفاف و وسیعی است و توان جذب حداکثری و وحدت را دارد.

وی در خصوص نایب رئیسی جلالی در مجلس دهم نیز گفت: اگر آقای جلالی در مجلس دهم نایب رئیس شود، نایب رئیس اصولگرایان نخواهد بود. ایشان موضع خود را در انتخابات مجلس اعلام کردند.

پورمختار همچنین در مورد ریاست لاریجانی در مجلس دهم گفت: در این خصوص باید تعداد نهایی نمایندگان اصولگرایان در مجلس دهم تعیین شود و اما و اگرهایی وجود دارد که امیدواریم بتوانیم به تصمیم مناسب در این خصوص برسیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده