ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث جنایت عشقی بر سر یک زن تبهکار

حوادث/ جنایت عشقی بر سر یک زن تبهکار

خبرآنلاین/ ساعت 4 عصر 12 تیرماه امسال جنایتی در حیاط خانه زنی در کوچه تن‌زاده محله شوش شرقی رخ داد و در آن مرد 35 ساله‌ای به نام داوود با ضربه‌ چاقو به سینه‌اش کشته شد. با حضور ماموران کلانتری و بررسی های اولیه مشخص شد ضارب از محل متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت به تحقیق از صاحبخانه پرداختند. صاحبخانه بنام معصومه در اظهارات اولیه گفت: دو نفر (قاتل و مقتول) در داخل کوچه درگیر شده بودند؛ من نیز با توجه به صدای درگیری از خانه بیرون آمده بودم تا ببینم در کوچه چه خبر است که ناگهان این آن دو نفر درگیری خود را به داخل حیاط خانه من کشاندند و یک نفر از آنها دیگری را با چاقویی که در گوشه حیاط خانه افتاده بود به قتل رساند. من هیچکدام از آنها را نمی شناختم.

با توجه به اظهارات معصومه (45 ساله) کارآگاهان اداره دهم، معصومه را بازداشت و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند؛ در همان تحقیقات اولیه و با بررسی سوابق معصومه مشخص شد که وی از مجرمین سابقه دار با 7 سابقه دستگیری است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف همچون درگیری با مأمورین ، سرقت ، نگهداری اموال مسروقه ، سرقت ، راه اندازی خانه فساد و ... بارها دستگیر و روانه زندان شد است ؛ همزمان و با بررسی سوابق مقتول مشخص شد که او نیز دارای سابقه دستگیری به اتهام سرقت و مواد مخدر است.

با توجه به سوابقه معصومه و تحقیقات پلیسی بعمل آمده مبنی بر تردد مقتول به خانه معصومه ، بار دیگر تحقیقات از معصومه در دستور کار قرار گرفت ؛ اینبار معصومه که در برابر اطلاعات دقیق کارآگاهان چاره ای جز بیان حقیقت نداشت ، ضمن معرفی قاتل به تشریح زمان درگیری قاتل و مقتول پرداخت .

اظهارات جدید معصومه

معصومه در اظهارات جدیدش به کارآگاهان گفت: "من و داوود از چندی پیش تصمیم گرفته بودیم که با یکدیگر ازدواج کنیم اما قاتل بنام سیروس که بواسطه خرید و و فروش موادمخدر با وی آشنا شده بودم و از چندی پیش به من اظهار علاقه می کرد با اطلاع از این خبر، از من خواست تا از این تصمیم منصرف شده و حتی ارتباط خود با داوود را قطع کنم اما من تصمیم خودم را برای ازدواج با داوود گرفته بودم؛ پس از آن، سیروس همیشه مرا تحت نظر داشت و حتی مرا تعقیب می کرد تا مانع از ملاقات من و داوود شود تا اینکه در روز درگیری، [با اطلاع از حضور داوود در خانه] به منزل من آمد و در حیاط خانه با داوود مواجه شد؛ در حین درگیری، سیروس با چاقویی که در گوشه حیاط افتاده بود ضربه ای را به سمت داوود پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد، داوود نیز روی زمین افتاد. بلافاصله به داخل کوچه آمده و از همسایگان درخواست کمک کردم و ... ".

با شناسایی قاتل سیروس (34 ساله) و بررسی سوابق وی مشخص شد که او نیز مانند معصومه و مقتول از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت و موادمخدر است که پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونتش در منطقه دروازه غاز متواری شده بود.

اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه متهم ادامه داشت تا سرانجام مخفیگاه متهم در غرب کشور شناسایی شد؛ کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی به غرب کشور اعزام و موفق به دستگیری سیروس در روز 07/08/1394 شدند؛ سیروس پس از انتقال به اداره دهم ، با تأیید اظهارات معصومه ، صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاحی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: "با توجه به اعتراف صریح سیروس مبنی بر ارتکاب قتل عمد ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ".

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده