ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتابخوان بعضی ها بر نمی‌گردند

کتابخوان/ بعضی ها بر نمی‌گردند

آخرین خبر/ من و علی خوب می فهمیدیم شاهین از چه چیزی حرف می زند. وقتی می گفت آدم گاهی مجبور است از دست بدهد، او را می فهمیدیم.حتی وقت نداری فکر کنی. باید در لحظه تصمیم بگیری. گاهی مجبور می شوی بجنگی. تو را هل می دهند وسط میدان. تصویر خانواده ات را با خودت حمل می کنی. توی دلت، توی چشم هایت، توی جیب پیراهن جنگی ات. توی شب هایی که منور می زنند، توی روزهایی که شهر فقط تو را دارد که برای از دست نرفتنش بجنگی. دوست داشتم وقت هایی که ستاره می آید پیشم و دستش را روی سنگ سیاهم می کشد می توانستم به او بگویم آدم ها وقتی می جنگند که کسی را برای دوست داشتن دارند.

"بعضی ها بر نمی گردند اثری از مریم منوچهری"

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده