ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: سرافراز انتقادات منتقدین بررسی برجام را رد کرد

نماینده مجلس: سرافراز انتقادات منتقدین بررسی برجام را رد کرد

ایسنا/ یک عضو فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به حضور رئیس سازمان صداوسیما در جلسه امروز صبح این فراکسیون گفت که سرافراز در این جلسه از عملکرد رسانه ملی در بررسی برجام دفاع کرد و گفت که موافقین و مخالفین برجام هر یک 50 درصد فرصت زمانی داشتند.

ابوذر ندیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز آقای دکتر سرافراز و تعدادی از معاونین ایشان در جلسه فراکسیون شرکت داشتند و حدود 30 تا 40 نفر از نمایندگان نیز با تمرکز بر برجام و پوشش تلویزیونی آن انتقاداتی را مطرح کردند.

او ادامه داد: آقای سرافراز سه نکته را مطرح کردند؛ اول اینکه در زمان مذاکرات و بررسی برجام صرفاً بحث پوشش خبری مطرح بوده و نکته دوم اینکه از لحاظ زمانی سعی کردند شرایط متناسبی باشد و موافقین و مخالفین هر یک 50 درصد وقت داشته باشند. از این پس هم تلاش صداوسیما بر اساس فرمایشات رهبری واخواهی این مطالبات است.

ندیمی همچنین گفت: آقای سرافراز مشکلات پوشش و منابع سازمانی را مطرح کردند که با چند صد میلیون کاهش روبروست و علیرغم تعدیل نیرو در بخش‌های مختلف نیازمند استفاده از منابع بیشتری است. دولت هم با افزایش 1000 میلیاردی نتوانسته این مسأله را برطرف کند.

به گفته این نماینده مجلس، مسائل دیگری از جمله توقف برخی برنامه‌ها و شبکه‌های اقتصادی نیز در جلسه امروز مطرح شده که قرار بر این شده که رئیس صداوسیما در جلسه دیگری با اعضای فراکسیون رهروان ولایت حاضر شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده