ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گوناگون پدیده ای تازه در فضای مجازی با بیش از یک میلیون دنبال کننده!

گوناگون/ پدیده ای تازه در فضای مجازی با بیش از یک میلیون دنبال کننده!

باشگاه خبرنگاران/ اخیرا در فضای سایبری و شبکه های اجتماعی غرب، چهره ای پدیدار شده است که رفتار صحیح اینترنتی را با روایت داستان هایی کوتاه فرهنگ سازی می کند
این چهره یک کارکتر انیمیشنی به نام "بیل" است که حدود یک ماه است وارد فضای مجازی شده ولی چند روزی است که کارتون های "مثل بیل باشید" از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردارند.

در ادامه، به رخی از این روایت ها پرداخته می شود:
این بیل است؛ بیل می بیند که بیرون باران می بارد. بیل دیگر این موضوع را در فیس بوک عنوان نمی کند چون می داند که دوستانش چشم دارند و می بینند که باران می بارد. بیل باهوش است. مثل بیل باشید.
این بیل است. بیل در فیس بوک است. بیل خاطرات هفت سال پیش خود را در فیس بوک به اشتراک نمی گذارد چون می داند برای کسی اهمیت ندارد. بیل باهوش است. مثل بیل باشید.
این شخصیت در فیس بوک صفحه ای برای خود دارد که بیش از یک میلیون دنبال کننده به خود اختصاص داده است.
گفتنی است، ورژن های دیگر بیل به زبان های دیگر از جمله اسپانیایی موجود است که هدف همه آن ها فرهنگسازی در فضای مجازی و
جامعه است.
Eugeniu Croitoru طراح و سازنده صفحه فیس بوک "بیل" در گفتگو با یکی از رسانه های خارجی گفت: " این طح خیلی پیچیده ای نیست. "بیل" می تواند هرانسان باشعور و هوشمندی باشد که کارهای آزار دهنده انجام نمی دهد. شما متوجه خواهید شد که بیل می تواند کسی باشد که در قالب جک و طنز هنجارهای اجتماعی را یادآور شود"گوناگون/ پدیده ای تازه در فضای مجازی با بیش از یک میلیون دنبال کننده!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده