ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی: ایران در هیچ موضوع دیگری با آمریکا مذاکره نخواهدکرد

عضو کمیسیون امنیت ملی: ایران در هیچ موضوع دیگری با آمریکا مذاکره نخواهدکرد

خانه ملت/ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا تصور نکند با اعمال تحریم های جدید می تواند با ایران سر موضوعات دیگر مذاکره کند به آنها توصیه می کنیم نشان دهند می توانند به تعهداتشان پایبند باشند.

حسین سبحانی نیا با اشاره به اعمال تحریم های موشکی آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکا رفتارهای دوگانه و چند گانه در قبال ایران دارد و به دنبال بهانه هایی می گردد تا ایران را تحریم کند. در آینده ممکن است موضوع حقوق بشر یا موشکی بهانه ای برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران باشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا دست از شیطنت بر نمی دارد، اظهار داشت: این تصور درست نیست که با اجرایی شدن برجام و حل مناقشه هسته ای، تمام مشکلات ما با آمریکا حل شده است. آمریکا اولا باید نشان دهد به تعهدات خود در برجام پایبند است و در ثانی به بهانه های مختلف مجدد به دشمنی خود با جمهوری اسلامی را دامن نمی زند.

وی تاکید کرد: باید بدانیم که آمریکایی ها یک روزه، یک ماهه و یک ساله دست از دشمنی با ایران بر نمی دارد و قطعا در آینده به بهانه فعالیت موشکی، دفاعی و حقوق بشری دست به اعمال تحریم های جدید خواهد زد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه باید رفتار آمریکایی ها را رصد کنیم، اظهار کرد: در موضوعات دیگر به خصوص در موضوع توان موشکی با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد. بهتر است آنها دست از شیطنت برداشته و به تعهدات خود در زمینه برجام عمل کنند.

سبحانی نیا توصیه کرد که دولت و کمیته نظارت بر اجرای برجام، اقدامات طرف مقابل به خصوص آمریکایی ها را رصد کند تا در صورت تخطی از تعهدات، اقدام متقابل صورت گیرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین آمریکا تصور نکند با نقص برجام یا اعمال تحریم های جدید می تواند در موضوعات دیگر به خصوص توان موشکی ایران، مذاکرات جدیدی با جمهوری اسلامی ایران داشته باشد. بهتر است آنها نشان دهند می توانند به تعهدات خود پایبند باشند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده