ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب شنبه، روزی برای متولد شدن

دو خط کتاب/ شنبه، روزی برای متولد شدن

آخرین خبر/ "...گاه گداری تلفنی به یکی از دوستان و آشنایان می‌کرد و بعد از مدتها وراجی، صحبت را به آنجا می‌کشاند که ببیند طرف، در چه روزی به دنیا آمده است، از دوستان خوشبخت و سعادتمند هیچ کدام شنبه به دنیا نیامده بود، اما پستچی، روزنامه‌فروش محل، و الکلی‌های تمام پاپ‌ها، همه متولد روز شنبه بودند، حتا گیتارزن پای قطار که جوان لاغر و پابرهنه و ژولیده‌حالی بود برای رابرت تعریف کرده بود که به خاطر عشق به چنین روزی افتاده و شغل گدایی را برگزیده متولد این روز لعنتی بوده، روزهای دیگر هفته حداقل این امتیاز را داشت که ممکن بود شارلوت گوشی تلفن را بردارد و با لحن سرد و رسمی چند کلمه‌ای با او حرف بزند و حتا خود شارلوت هر وقت سرحال بود، زنگ بزند و احوالی از او بپرسد."

آشفته‌حالان بیداربخت (مجموعه داستان) | غلامحسین ساعدی | موسسه انتشارات نگاه
این کتاب، شامل ده داستان کوتاه است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده