ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصویر منحصر به فرد از مایلی‌کهن!

تصویر منحصر به فرد از مایلی‌کهن!

ورزش 3/ محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم امید در آستانه یکی از حاس ترین بازی های ملی قراردارد. او از جوان های به نام ایران در دهه 50 است.
این عکس محمد مایلی کهن مربوط به همان روزهایی که تازه از نفت تهران به پرسپولیس آمده بود،همان روزهایی که دنیای ورزش بعد از بازی پرسپولیس وبرق شیراز نوشت:فوتبال ایران مایلی کهن ودره شوریان را شناخت.
این عکس برای دورانی است که مایلی کهن به پیشنهاد مرحوم امیر آصفی،پولهایش را در بانک رهنی(بانک مسکن بعد از انقلاب) گذاشت وبا این سرمایه گذاری اولین خانه خود را در تهران خرید،برای همان روزهایی که پرسپولیس با وجود جوانی پوسته می انداخت که در باشگاه های تهران با تیم نفت تهران در 13 بازی 11 گل زده وآقای گل مسابقات تهران شده بود،دوران شلوار جین ایزی پاچه گشاد وسریال مرد شش میلیون دلاری وبلیت اعانه ملی و....

روزگار عوض شده است،مایلی کهن هم همینطور...

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده