ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب «جشن بی معنایی»

معرفی کتاب/ «جشن بی معنایی»

آخرین خبر/ جشن بی معنایی در ادامه سنت رمان نویسی میلان کوندرا است؛ چه به لحاظ فرم و چه از نظر محتوا.روایت، به صورت خطی کلاسیک تنظیم نشده و نمیتوان جریانی داستانی از آن استخراج کرد
رمان طی چند روز در ماه ژوئن میگذرد و از حوالی پارک لوکزامبورگ، واقع در مرکز پاریس آغاز میشود: آلن از شخصیت های رمان در جست وجوی مادری است که او را در ده سالگی رها کرده و گاهی نیز در خیالش با او حرف میزند، رامون استاد بازنشسته دانشگاه، جلوی یک موزه در کنار باغ لوکزامبورگ ایستاده و میخواهد از نمایشگاه تابلوهای مارک شاگال دیدن کند اما آدمهای ایستاده در صف را که میبیند پشیمان میشود، به غیر از آلن و رامون، شارل و کالیبان هم از دیگر شخصیتهای رمان جشن بی معنایی هستند. در واقع رمان، سلسله ای است از گفت وگو میان این شخصیتها که تقریبا به طور همزمان معرفی می شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده