ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرمانده انتظامی تهران: سرقت در پایتخت 16 درصد کاهش یافت

فرمانده انتظامی تهران: سرقت در پایتخت 16 درصد کاهش یافت

ایرنا/ فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با اقدامات صورت گرفته شاهد کاهش تخلفات، جرایم و سرقت در شهر تهران نسبت به سال های گذشته هستیم به گونه ای که سرقت در شهر تهران حدود 16 درصد کاهش یافته است.

سردار حسین ساجدی نیا روز پنج شنبه درمراسم گرامیداشت پروفسور حسابی افزود: پروفسور حسابی سنت های نیکی چه از نظر اخلاقی و چه اخلاقی برجای گذاشته است.

وی اظهارکرد: پیشنهاد می کنم در این جلسات به بیان خاطرات و پخش فیلم بسنده نشود بلکه جوانانی که راه پروفسورحسابی را در پیش گرفته اند شناسایی و تجلیل شوند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: بهتر است اینگونه محافل به محفلی تبدیل شود که از اهل علم در زمان حیاتشان تجلیل شود و این طور نباشد که بعداز فوت از آنان یاد کنیم.

سرقت در شهر تهران 16 در صد کاهش یافت
ساجدی نیا درادامه گفت: در مجموعه پلیس شهر تهران تمام تلاش ما این است که بتوانیم یک امنیت پایدار و احساس امنیت ایجاد کنیم .

وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته شاهد کاهش تخلفات، جرایم و سرقت در شهر تهران نسبت به سال های گذشته هستیم به گونه ای که سرقت در شهر تهران حدود 16 درصد کاهش یافته است.

ساجدی نیا افزود: در حوزه برخورد با سارقان،اراذل و اوباش و کاهش قتل نیز پیشرفت خوبی حاصل شد و اینگونه تخلفات همچنان در حال کاهش است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: همچنین در خصوص فرهنگ سازی ترافیک در پایتخت نیز وضعیت مطلوبی را شاهد هستیم که امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده