ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در محضر بزرگان کمک ارواح مؤمنین

در محضر بزرگان/ کمک ارواح مؤمنین

حکایات صالحی/ استاد فاطمی نیا:
یکی از علماء از برادر علامه طباطبایی ، سید محمد حسن الهی نقل کرد که فرمودند: من یکی از علماء گذشته را به فاتحه ای یاد میکردم (از بزرگان علمایی که در قدیم بودند)
یک روز با حالت گله با خود می اندیشیدم که ما گاهی برای شما فاتحه ای میفرستیم، اما چیزی نمیبینیم؛ شما هم از ما یادی بکنید!
گویا شب بعدش بود که آن عالم آمد به خوابم و گفت: از ما گله کردی؟! یادت نیست که در فلان روز در فلان اداره کاری داشتی گرفتاری ات حل نمیشد، میخواستند کارت را درست نکنند؛ اما یک مرتبه دیدی تعلل ها کنار رفت، کارت را درست کردند و مشکلت حل شد؟! آن، کار من بود!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده