ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی: برجام هیچ تعهدی در مورد مباحث موشکی به غرب نداده است

عضو کمیسیون امنیت ملی: برجام هیچ تعهدی در مورد مباحث موشکی به غرب نداده است

خانه ملت/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همواره اعلام کرده‌ایم که ایران در زمینه تقویت بنیه دفاعی خود با اتکا به توانمندی‌های ذاتی دفاعی و داخلی اقدام خواهد کرد و در نتیجه در این زمینه نیازی نمی‌بیند از کسی اجازه بگیرد.

عباسعلی منصوری آرانی با اشاره به تحریم های احتمالی علیه برنامه موشکی ایران گفت: نیروهای مسلح ما فارغ از همه موضوعات تهدیدات را رصد می کنند و بر مبنای آن سلاح می سازند و تصمیم می گیرند.

نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برنامه های موشکی جمهوری اسلامی ایران ارتباطی با کشورهای دیگر ندارد و نیروهای مسلح ما متناسب با تهدیدات تکنیک مناسب را اتخاذ می کنند.

وی با تاکید بر اینکه قطعا متناسب با تهدیدات باید از لحاظ امکاناتی و لجستیکی آمادگی لازم را داشته باشیم تصریح کرد: همواره اعلام کرده‌ایم که ایران در زمینه تقویت بنیه دفاعی خود با اتکا به توانمندی‌های ذاتی دفاعی و داخلی اقدام خواهد کرد و در نتیجه در این زمینه نیازی نمی‌بیند از کسی اجازه بگیرد.

منصوری آرانی ادامه داد: برنامه های دفاعی جمهوری اسلامی ایران جنبه دفاعی دارد و موشک نیز سلاح متعارفی است بنابراین هرگونه تحریم احتمالی در این رابطه مغرضانه خواهد بود.

نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه ایران مانند گذشته بر تقویت بنیه دفاعی خود اهتمام می ورزد افزود: این موضوع ارتباطی با موضوع هسته ای ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X