ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قنبرپور: من مهم نیستم، پرسپولیس اهمیت دارد

قنبرپور: من مهم نیستم، پرسپولیس اهمیت دارد

کاپ/ مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:تا هر زمانی که پرسپولیس من را لایق بداند به کارم ادامه می دهم.مصطفی قنبرپور در ارتباط با حضور در تمرینات پس از چند جلسه غیبت اظهار داشت: هیچ مساله خاصی در میان نبود. در همان مقطع گفتم ، که به جهت آنکه در شروع تمرینات برنامه اصلی تیم بدنسازی است و کار بیشتر توسط مربی بدنساز و زیر نظر برانکو ایوانکوویچ انجام می شود، با اجازه خود ایشان خواستم چند روزی بیشتر در باشگاه باشم و به مسوولیت های خودم در این بخش رسیدگی بیشتری کنم. بخشی از این مسایل مربوط به امور تیم هم می شد و خوشبختانه با اتفاقاتی که در روزهای اخیر با تلاش مدیریت باشگاه روی داد مسایل مالی هم در حال حل شدن است و با توجه به آغاز مراحل تاکتیکی تمرینات و با توجه به نظر سرمربی در تمرینات حضور دارم.
وی درباره خبری که درباره خواست برانکو برای عدم حضور وی منتشر شده بود، ادامه داد: فکر می کنم نیازی به توضیح اضافه نباشد چون دیروز در تمرین حاضر بودم و حالا هم به سمت درفشی فر در حال حرکت هستم. همانطور که گفتم همان چند جلسه تمرین را هم با هماهنگی ایوانکوویچ در تمرین شرکت نداشتم. مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا مسایل مطرح شده درباره رقم قرارداد وی از سوی بعضی قدیمی های پرسپولیس باعث دلخوری و غیبت وی نبوده است، خاطرنشان کرد: اصلا اینطور نیست. هرکسی صحبتی مطرح می کند برای من قابل احترام است. من در باشگاه پرسپولیس در دو حوزه افتخار خدمت دارم. بخشی از کارمان در تیم است که زیر نظر آقای ایوانکوویچ انجام می شود و در باشگاه نیز اگر کاری از دستم بربیاید، انجام می دهم. به طور کلی فکر نمی کنم در جای بزرگی مثل پرسپولیس مصطفی قنبرپور آنقدر بزرگ باشد که این همه بخواهند به وی بپردازند. آنچه اهمیت دارد پرسپولیس و آرامش تیم است که خداراشکر محقق شده است. من هم در حال انجام کارهایم هستم تا هر زمانی که پرسپولیس مرا لایق بداند. البته افراد لایق و بزرگ در خانواده پرسپولیس بسیار هستند.
وی در ارتباط با جلسه دیروز علی اکبر طاهری با سرخپوشان و مشکلات روزهای گذشته تصریح کرد: طاهری بحث صمیمانه ای با اعضای تیم داشت. همانجا مطرح شد که مسایل مالی در روزهای آینده تا حدودی مرتفع می شود. خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی هم به مسوولیت سنگینی که بر دوش خود دارند کاملا واقف هستند. احساس مسوولیت پذیری در پرسپولیس به شکل خوبی وجود دارد و به طور حتم اتفاقات روزهای اخیر هیچ تاثیری روی روند خوبی که داشتیم، نخواهد گذاشت. بازیکنان دیروز هم با نیروی مضاعفی تمرینات را انجام دادند و افکار خود را روی جام حذفی و لیگ متمرکز کردند. حداقل کسب یک قهرمانی شایسته بچه های خوش غیرت ما است و در این مسیر گام برمی داریم.
قنبرپور در پایان درباره این خبر که گفته می شود بعضی بازیکنان در جلسه با مدیریت اعتراض هایی به مبالغ پرداختی داشته اند، گفت: موضوع به این شکل نبود، به هرحال هدف از چنین جلساتی بیان دیدگاه ها و نگرانی هاست. بازیکنان مسایل خود را مطرح کردند و طاهری هم در فضای صمیمانه مسایل را توضیح داد تا شک و شبهه ای باقی نماند. در نهایت بازیکنان عنوان کردند با تمام وجود در کنار تیم هستند و پرسپولیس به همین نیاز دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده