ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4 گوشه دنیا معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

4 گوشه دنیا/ معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

برترین ها/ ساختمان ناتالی در سال 2015 در La Spezia SP در کشور ایتالیا ساخته شده است. مساحت این ساختمان 5150 مترمربع می باشد و معماری آن را استودیوی Manfroni & Associati بر عهده داشته است.
هدف اصلی این پروژه استفاده مجدد از منطقه غیر قابل نفوذ می باشد، برای حفظ قاب سبز در پشت آن، ساختمان جدید در پارکینگ های موجود متمرکز شده است.
این ساختمان چهار طبقه توسط یک نمای دوبل مشخص شده است و یک شکل نرم و مخروطی را توسط زاویه مورب بدیهی تاکید می کند. ناتالی از یک زیرزمین و طبقه همکف تشکیل شده که شما می توانید ستون های آزاد حمایت کننده از طبقات فوقانی را در یک حجم فشرده تر بسته مشاهده نمایید.
در طبقه همکف مناطقی با دسترسی های مستقل وجود دارد، در حالی که مناطقی نیز برای استفاده های بعدی در طبقه فوقانی وجود دارد. این پروژه دارای یک پارتیشن افقی از نماهاست.
در مسیر رشته ای، که با سه طبقه فوقانی ساختمان مطابقت دارد، نسبت بین پر و خالی (پانل های روکش فلزی و پنجره ها) را می توانید در طول زمان با توجه به نیازهای فضاهای داخلی بدون تاثیر تعادل عمومی از کل سطح نما تغییر دهید.
ساختمان ناتالی به خاطر مصالح با کیفیت به کار رفته در آن، به ویژه پوشش سرامیکی خاکستری Laminan به کار رفته در نمای آن قابل توجه می باشد.
عنصر دیگر مشخصه ساختمان ناتالی، راه پله مرکزی آن است که با یک ساختار فلزی و نرده های شیشه ای با نورگیر مرکزی بسیار بی نظیر می باشد.

4 گوشه دنیا/ معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

4 گوشه دنیا/ معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

4 گوشه دنیا/ معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

4 گوشه دنیا/ معماری بی نظیر ساختمان ناتالی در ایتالیا

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده