اجرای طرح «توانبخشی مبتنی بر جامعه» برای ۶۰ هزار نفر در قم

رضا سلیقه در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد:‌ جمعیتی بالغ بر۵۰ هزار و ۹۹۶ نفر تحت پوشش برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه ‌قرار گرفتند و به بیش از هزار و ۸۰۰ نفر از معلولان خدمات تخصصی در زمینه‌های آموزش، سلامت اجتماعی و آگاهسازی ارائه شده است.

وی گفت: توانبخشی مبتنی بر جامعه یکی از شیوه‌های ارائه خدمات توانبخشی است که بر پایه امکانات محلی و آموزش خانواده بنا شده است.

مدیرکل بهزیستی استان قم عنوان کرد: تعداد ۱۱۷ روستا با جمعیتی بالغ بر ۵۰ هزار و ۹۹۶ نفر توسط ۱۹ تسهیلگر مستقر در بخش‌های مرکزی، کهک، خلجستان، ‌جعفریه و سلفچگان تحت پوشش این برنامه ‌قرارگرفتند.

وی اظهار کرد: در زمینه مولفه آموزش تعداد ۵۸۲ نفر تحت آموزش در خانواده از طریق کتابچه‌های آموزشی قرار گرفتند.

سلیقه ادامه داد: همچنین تعداد ۵۷۲ نفر آموزش مهارت‌های در زمینه‌های مختلف هنری و تعداد ۶۹۴ نفر آموزش مهارت‌های زندگی لازم را دریافت کرده‌اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح «توانبخشی مبتنی بر جامعه» برای ۶۰ هزار نفر در قم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات