ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باقری حضور در جلسه را قبول نکرد طاهری کنار زمین نرفت

باقری حضور در جلسه را قبول نکرد/ طاهری کنار زمین نرفت

کاپ/ در روزی که علی اکبر طاهری با اعضای تیم جلسه گذاشت تا مسایل پیش آمده را حل و فصل کند کریم باقری حاضر به شرکت در جلسات نشد.
علی اکبر طاهری پس از آنکه اطمینان پیدا کرد می تواند هفته آینده مبالغی را به بازیکنان پرداخت کند، با اطمینان خاطر راهی درفشی فر شد تا با بازیکنان تشکیل جلسه دهد. در این جلسه هرچند گلایه هایی مطرح شد اما به نظر می رسد کار نسبتا خوب پیش رفت. در این میان یک نکته ناگفته ماند و آن امتناع کریم باقری از حضور در دو جلسه ای بود که برگزار شد.
علی اکبر طاهری در جریان حضور در درفشی فر ابتدا با اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم، سپس با بازیکنان جلسه داشت. کریم باقری در هیچ یک ازاین دو مورد حضور پیدا نکرد. وقتی قرار بر جلسه با کادر فنی بود از باقری هم خواسته شد در آن شرکت کند. اما باقری عنوان کرد حرفی برای گفتن ندارد. در این میان تصور شد شاید مربی پرسپولیس به خاطر حرفی که زده است تمایل به رویارویی ندارد. اما موضوع از این قرار بود که وی عنوان کرد سرحرفش ایستاده چون اظهارنظر درستی بود. به این ترتیب باقری و طاهری با یکدیگر رودررو نشدند. چرا که طاهری هم بعد از جلسات با شروع تمرین در کنار زمین فوتبال حضور پیدا نکرد. با این شرایط باید دید آینده مناسبات باقری با طاهری چه خواهد بود. از نظر بسیاری این رفتار کاپیتان سابق پرسپولیس در دل خود پیامی دارد و شاید این موضوع بی ارتباط با دیرملحق شدن وی به تیم نباشد.
کریم باقری در جریان تمرینات آماده سازی پیش فصل کنار سرخپوشان نبود. در آن روزها مرتب مطرح می شد کریم باقری نسبت به شرح و وظایفش در تیم حرف دارد. یک بار هم خود او مطرح کرده بود اگر مطمئن نباشد که تیم خوبی بسته خواهد شد در این فصل کنار سرخپوشان نخواهد بود. در همین ارتباط وی حتی به نمایندگی از باشگاه جلساتی را با ایوانکوویچ برگزار کرد تا در ارتباط با اصلاح فهرست خرید و نقل و انتقالات پرسپولیس صحبت کند. اما غیبت او باز هم ادامه پیدا کرد و همیشه این شبهه وجود داشت که چه مسایلی در میان است. بعضی عنوان می کردند یکی از ناراحتی های کریم باقری مربوط به عدم دریافت مطالباتش از باشگاه بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده