ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگاهی به پیامدهای اعتصاب کارکنان صنعت نفت کویت برای این کشور

نگاهی به پیامدهای اعتصاب کارکنان صنعت نفت کویت برای این کشور

میزان/ کارشناسان معتقدند که اعتصاب سراسری کارکنان صنعت نفت کویت برای این کشور پیامدهای بدی را در پی خواهد داشت.

شبکه العربیه گزارش داد: دولت کویت اعلام کرد که شرکت نفت این کشور را مأمور کرده است نیروی کار لازم را برای راه اندازی تاسیسات نفتی این کشور که به علت اعتصاب کارکنان این بخش مختل شده است، تامین کند.
دولت کویت از تعطیلی مراکز حساس این کشور به علت اعتصاب کارکنان شرکت نفت به شدت ابراز نارضایتی کرده است.
بنابر گزارش العربیه اعتصاب نامحدود کارکنان شاهرگ حیاتی کویت موجب فلج شدن این کشور شده است.
اعتصاب کنندگان به طرح راهبردی که در این کشور تدوین شده است اعتراض دارند و معتقدند این طرح موجب کاهش درآمد و مزایای شغلی شان خواهد شد.
هزاران کارگری که در محل اتحادیه کارکنان صنعت نفت و پتروشیمی کویت تجمع کرده اند از اقدامات اتحادیه هایی که دست به اعتصاب زده اند برای فشار بر دولت این کشور برای خودداری از تجدیدنظر در ساختار و نظام پرداخت دستمزدها اعلام پشتیبانی کرده اند.
اعتصاب کارکنان صنعت نفت کویت روزانه حدود یک میلیارد دلار به دولت این کشور زیان وارد می سازد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X