نماینده مجلس: قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد

نماینده مجلس: قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد

مهر/ نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر 10 درصد یارانه ها قطع شود می توان از محل اعتبارات این بخش اشتغال جوانان را سروسامان داد و با تزریق منابع مالی به بنگاههای کوچک به رفع بیکاری کمک کرد.

رجب رحمانی ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: ایجاد اشتغال و رفع بیکاری نیازمند عزم ملی و حرکتی همه جانبه است و دولت و مجلس و مردم و بخش خصوصی باید برای حل آن همت کنند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ایجاد اشتغال به بودجه و اعتبار نیاز دارد و در شرایطی که ۷۵ میلیون نفر که همه آنها نیازمند نیستند یارانه می گیرند نمی توان امیدوار بود که رفع بیکاری بسرعت انجام شود.

وی بیان کرد: اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در زمان خود کار جسورانه ای بود و امروز هم نیازمند اصلاحات است که این اصلاح هم نیازمند شجاعت است.

قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد
رحمانی اظهارداشت: اگر 10 درصد یارانه ها قطع شود می توان از محل اعتبارات این بخش اشتغال جوانان را سروسامان داد و با تزریق منابع مالی به بنگاههای کوچک به رفع بیکاری کمک کرد.

وی افزود: بررسی مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد که تنها ۲۵ درصد مشکلات ناشی از تحریم هاست و ۷۵ درصد به مدیریت، بانکها، رفع موانع سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار مربوط می شود.

رحمانی اظهارداشت: تقویت بخش خصوصی در این شرایط ضروری است و مجلس آمادگی کامل دارد برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال تلاش لازم را انجام دهد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از همه ظرفیت های استان استفاده کنیم و با عزم ملی و همه جانبه به رفع بیکاری همت کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده مجلس: قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X