ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد

نماینده مجلس: قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد

مهر/ نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر 10 درصد یارانه ها قطع شود می توان از محل اعتبارات این بخش اشتغال جوانان را سروسامان داد و با تزریق منابع مالی به بنگاههای کوچک به رفع بیکاری کمک کرد.

رجب رحمانی ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: ایجاد اشتغال و رفع بیکاری نیازمند عزم ملی و حرکتی همه جانبه است و دولت و مجلس و مردم و بخش خصوصی باید برای حل آن همت کنند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ایجاد اشتغال به بودجه و اعتبار نیاز دارد و در شرایطی که ۷۵ میلیون نفر که همه آنها نیازمند نیستند یارانه می گیرند نمی توان امیدوار بود که رفع بیکاری بسرعت انجام شود.

وی بیان کرد: اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در زمان خود کار جسورانه ای بود و امروز هم نیازمند اصلاحات است که این اصلاح هم نیازمند شجاعت است.

قطع 10 درصد یارانه ها مشکل بیکاری را کاهش می دهد
رحمانی اظهارداشت: اگر 10 درصد یارانه ها قطع شود می توان از محل اعتبارات این بخش اشتغال جوانان را سروسامان داد و با تزریق منابع مالی به بنگاههای کوچک به رفع بیکاری کمک کرد.

وی افزود: بررسی مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد که تنها ۲۵ درصد مشکلات ناشی از تحریم هاست و ۷۵ درصد به مدیریت، بانکها، رفع موانع سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار مربوط می شود.

رحمانی اظهارداشت: تقویت بخش خصوصی در این شرایط ضروری است و مجلس آمادگی کامل دارد برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال تلاش لازم را انجام دهد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از همه ظرفیت های استان استفاده کنیم و با عزم ملی و همه جانبه به رفع بیکاری همت کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده