ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سبقت مردان از زنان در جراحی زیبایی

 سبقت مردان از زنان در جراحی زیبایی

خبرگزاری دانا/ یک فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: جست و جوی اعتماد به نفس در مطب جراحان پلاستیک امری غیر منطقی است و این میل به زیبایی در مردان رو به افزایش است.
در جامعه امروز و تمایل به زیبا شدن و رسیدن به اعتماد به نفس بالا توسط جراحی یک امر عادی شده است وجراحی پلاستیک که برای ترمیم ضایعات مختلف بود به تدریج به سمت و سوی جراحی برای زیباتر کردن اجزای بدن کشیده شده و اکنون هدف دیگر سالم سازی و درمان نیست بلکه زیباتر ساختن است و این موضوع یک آسیب است.

در همین راستا با دکتر غلامرضا امیریان فوق تخصص جراحی پلاستیک مصاحبه ای را ترتیب دادیم که در ذیل می آید:

دلیل اصلی افزایش روز به روز جراحی زیبایی را چه می دانید؟

افزایش روز به روز جراحی زیبایی در اقشار مختلف جامعه به یک امر عادی و گاهی اجباری که ناشی از چشم و هم چشمی است در بین افراد دیده می شود در مواردی با ارائه عکس بازیگر یا افراد خاص می خواهند تغییر چهره داده و شکل آنان شوندو این امر به علت کمبود اعتماد به نفس و حساسیت روحی و روانی اشخاص است در واقع این افراد نیازمند راهنمایی و مشاوره با یک روانپزشک هستندتا اعتمادبه نفس خود را بازیابند چون با جراحی بازیابی اعتماد به نفس ممکن نیست.

در چه قشر خاصی جراحی بیشتر انجام می شود و دلیل انجامش چیست؟

مسلما قشر جوان بیشتر خواهان زیبایی هستند هرچند در بین افراد میانسال نیز جراحی زیبایی داریم اما آمار کمتری دارد تغییر جالب این است که در سالهای قبل زنان متقاضی جراحی بینی بودند اما حالاتقاضای جراحی بینی توسط مردان افزایش چشم گیری داشته است و مردان از زنان سبقت گرفته اند، سبقت در زیبا بودن و جلب توجه یکی دیگر از علل تمایل جوانان به عمل زیبایی است.

چه مقدار از جراحی هابا هدف سالم سازی فرد انجام می شوند؟

افراد زیادی بخصوص در قشر مردان بعلت انحراف بینی و مشکلاتی که ناشی از شکستگی و نقص مراجعه می کنند و به همراه رفع مشکل به عمل زیبایی نیز مبادرت می کننداما تعداد افرادی که هیچ گونه نقص و مشکلی ندارند بیشتر است و صرفا جهت زیباشدن خود را به تیغ جراحی می سپارند.

دلیل صرفا زیبا شدن با جراحی چیست؟

افرادی که مشکلی در ظاهر آنان وجود ندارد و جراحی را فقط برای متفاوت شدن و رسیدن به اعتماد به نفس کافی برای مواجه با جامعه می خواهند به جراح پلاستیک مراجعه می کنند و در بیشتر موارد از نتایج جراحی راضی نخواهند بود و جراحی را تکرار می کنند که این نشانه ضعف شخصیتی است و لازمه درمان حضور در کلاس های مشاوره است چون سلامت فرد مهمتر است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X