ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرورش گیاه در یک لامپ

پرورش گیاه در یک لامپ

زیست نیوز/ اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید و به نور خورشید چندانی دسترسی ندارید، ایجاد یک باغچه یا نگهداری از گیاهان می تواند چالش برانگیز باشد. برای غلبه بر این چالش نوی استودیو (Nui Studio) لامپ میگدل (Mygdal) را معرفی کرده است که راه حلی عالی به نظر می رسد. این محصول نوآورانه بی نیاز از رسیدگی خاص امکان رشد گیاهان بدون نور خورشید یا آبیاری را فراهم می کند.

با استفاده از لامپ LED، امکان رشد هر نوع گیاه کوچکی فراهم می شود. پایه آلومینویمی نیز آب را ذخیره می کند و به صورت دوره ای برای تغذیه بستر خاک استفاده می کند.
نوی استودیو یک نسخه 13 در 10 اینچی با قابلیت آویزان شدن و یک نسخه 27 در 19 اینچی که روی سطح قرار می گیرد را طراحی کرده است. شیشه دست ساز دارای پوششی الکتریکی است که موجب می شود میگدل از تمامی زوایا درخشان به نظر برسد.

نوی استودیو مدل های مختلف را مورد آزمایش قرار داده تا به شکل درست و مناسب را برای این محصول دست یابد.
محفظه شیشه ای به صورت دست ساز و به روش دمیدن شکل گرفته است.
نام این لامپ ادای احترامی به شیشه ساز معروف پیتر کوشینکه است که در روستای میگدل، دانمارک زندگی می کرد. کلمه دانمارکی «میگدل» به «خاک حاصلخیز» ترجمه می شود.
محفظه شیشه ای زیست بومی خودکفا است و این محصول برای افرادی که در آپارتمان هایی با دسترسی اندک به نور خورشید یا افرادی که در پی آبیاری بدون دردسر گیاهان خود هستند، مناسب است.

با میگدل ترکیبی از زیبایی های نور و طبیعت را می توانید به محیطی تاریک و حتی بدون پنجره وارد کنید.
پرورش گیاه در یک لامپ

پرورش گیاه در یک لامپ

پرورش گیاه در یک لامپ

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده