ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر اسبق جهاد کشاورزی:هنوز انتقال پول به خارج از طریق صرافی‌ها انجام می‌شود

وزیر اسبق جهاد کشاورزی:هنوز انتقال پول به خارج از طریق صرافی‌ها انجام می‌شود

فارس/وزیر اسبق جهاد کشاورزی گفت: شعار ما می توانیم به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی دنبال می‌شود، با برجام اتفاق خاصی نیفتاد.

محمدرضا اسکندی مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر امروز در دیدار نوروزی با مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران ضمن بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای توجه به ظرفیت‌های داخلی است، گفت: در سازمان اقتصادی کوثر تلاش ما معرفی الگوهای عملی در اقتصاد مقاومتی است.

وزیر اسبق جهاد کشاورزی افزود: سازمان اقتصادی کوثر یک مجموعه غیردولتی در فضای اقتصادی کشور است که می‌تواند به عنوان یک الگو باشد.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه اینکه ما شعار «می‌توانیم» را سر می‌دهیم گفت: از آنجا که سازمان اقتصادی کوثر به تولید داخلی متکی بود، درگیر تحریم نبود، تا بعد از تحریم‌ها گشایشی برای آن ایجاد شده باشد.

اسکندری تصریح کرد: البته در قسمت صادرات برای ورود پول کالاهای صادراتی با مشکلاتی مواجه بودیم که بعد از برجام هم هنوز مشکلات حل نشده است.

وی تصریح کرد: راه‌حل سازمان اقتصادی کوثر برای رفع مشکل تحریم و ورود پول به کشور این گونه بود که از مشتری و شرکت خارجی خریدار کالا پول را به ریال دریافت کند.

وزیر اسبق جهاد کشاورزی بیان داشت: هیچ گشایشی بعد از برجام برای سازمان اقتصادی کوثر اتفاق نیفتاده است و در حال حاضر مانند قبل از برجام، از روش قبلی یعنی از طریق صرافی‌ها برای ورود پول کالای صادر شده بهره‌می‌گیرم.

اسکندری تصریح کرد: پس از برجام سوئیفت هنوز نتوانسته گشایش را برای ما ایجاد کند.

مشروح این نشست به زودی منتشر خواهد شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده