بازیکنان استقلال: چرا ما باید 4 بازیکن خارجی می‌خریدیم؟!

بازیکنان استقلال: چرا ما باید 4 بازیکن خارجی می‌خریدیم؟!

آخرین خبر/ بعد از سر‌و صدا و حاشیه‌های ریوالدو، نوبت به کرار رسید تا برای دهمین بار در فصل جدید حاشیه درست کند و جو استقلال را به هم بریزد. این مسئله و قهر کرار در فاصله یکی،2 روز مانده به داربی 81 سوژه قبل از بازی بازیکنان استقلال بود و آن‌ها می‌گفتند این کرار برای ما بازیکن بشو نیست. یکی از بازیکنان هم حرف جالبی می‌زند: «من واقعا نمی‌فهمم چه اصراری وجود داشت که ما اول فصل 4 بازیکن خارجی بخریم. از بین این خارجی‌ها فقط پروپیچ تا حدی خوب است و بقیه یا معمولی هستند و یا جو تیم را خراب می‌کنند. تازه آن‌ها به دلار پول می‌گیرند و کلی هم هزینه روی دست باشگاه می‌گذارند.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکنان استقلال: چرا ما باید 4 بازیکن خارجی می‌خریدیم؟!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X