ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقش هاشمی در انتخاب ویژه بهداشت‌جهانی برای ایران

نقش هاشمی در انتخاب ویژه بهداشت‌جهانی برای ایران

تسنیم/ مدیر کل امور بین الملل وزارت بهداشت از معرفی نماینده جدید و ویژه سازمان بهداشت جهانی برای کشورمان خبر داد و گفت: در طول بیش از سه دهه گذشته تاکنون چنین نمانیده ای از طرف سازمان بهداشت جهانی برای ایران در این رتبه بین المللی و اجرایی انتخاب نشده بود.

محسن اسدی لاری درباره پایان فعالیت جیهان طویلا - نماینده سابق سازمان بهداشت جهانی در ایران و همچنین فرد جایگزین‌اش برای این جایگاه در کشورمان اظهار داشت: فرد جایگزین خانم جیهان طویلا به عنوان نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران تعیین شده است و این فرد دکتر ثمین صدیقی - مدیر ارشد دفتر منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان بهداشت جهانی است که کمتر از یک ماه دیگر به ایران می‌آیند و فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب دکتر ثمین صدیقی که اصلیت پاکستانی دارد و به نوعی بالاترین مقام ارشدی است که به عنوان نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، توضیح داد: در طول بیش از سه دهه گذشته تاکنون چنین نمانیده ای از طرف سازمان بهداشت جهانی برای ایران در این رتبه اجرایی انتخاب نشده بود و این انتخاب بسیار می‌تواند برای حوزه سلامت ایران مفید واقع شود.

مدیر کل امور بین الملل وزارت بهداشت ادامه داد: حضور دکتر ثمین صدیقی به عنوان نماینده جدید سازمان بهداشت جهانی برای کشورمان می‌تواند فوق العاده در زمینه ارتباطات جهانی در عرصه سلامت برای ایران تأثیرگذار باشد و وی افراد صاحب نظر بسیاری را به ایران بیاورد، همچنین با توجه به اجرای طرح تحول سلامت در ایران؛ این طرح ملی به دنیا بهتر معرفی شود.

اسدی لاری یکی از دلایل انتخاب ویژه سازمان بهداشت جهانی برای معرفی چنین مدیر تراز بین المللی برای کشورمان را توجه خاص «مارگارت چان» رئیس سازمان بهداشت جهانی نسبت به عملکرد وزیر بهداشت عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده