ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ستاره‌هایی که هیچ‌کس نفهمید پرسپولیسی هستند یا استقلالی؟!

ستاره‌هایی که هیچ‌کس نفهمید پرسپولیسی هستند یا استقلالی؟!

آخرین خبر/ در تاریخ داربی‌های پایتخت استقلال و پرسپولیس چند مهره مشترک داشتند. مثل شاهرخ بیانی، داریوش مصطفوی، سعید عزیزیان، احمدرضا عابدزاده، مهدی هاشمی‌نسب، علی انصاریان، غلامرضا فتح‌آبادی، مجید نامجومطلق و...
شاید خیلی‌ها بخواهند بدانند نفراتی که در هر 2 تیم بازی کردند بالاخره استقلالی هستند یا پرسپولیسی. در زیر ما به این موضوع پرداخته‌ایم.
1.داریوش مصطفوی
مصطفوی که چند سال دبیر و رئیس فدراسیون فوتبال هم بود، در هر 2 تیم بازی کرد اما نمی‌توان گفت آبی است یا قرمز. از ما می‌پرسید می‌گوییم هیچ‌کدام!
2.ناصر ابراهیمی
بله، تعجب نکنید ابراهیمی که سال‌ها در پرسپولیس دستیار علی پروین بود سابقه بازی در استقلال(تاج) را دارد. البته او مدت کوتاهی برای آبی‌ها بازی کرد ولی درکل‌ یک پرسپولیسی محسوب می‌شود.
3.جواد ا...وردی
او متهم بزرگ بازی معروف 6‌ تایی‌هاست که گویا بعد از آن بازی به تاجی‌ها گفته بود به پرسپولیس می‌روم و همین کار را هم کرد. ا...وردی هم درمجموع یک پرسپولیسی محسوب می‌شود.
4.شاهرخ بیانی
یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات را با رفتن از استقلال به پرسپولیس در سال 65 رقم زد و در داربی همان سال هم به تیم سابقش 2 گل زد. شاهرخ البته بعد از آن به خارج از کشور(قطر) رفت و سال 68 هم به استقلال برگشت و سال 69 به پرسپولیس گل زد. او این روزها عضو تیم پیشکسوتان استقلال است!
5.غلامرضا فتح‌آبادی
از پرسپولیس به استقلال رفت و جالب این‌که دوباره به پرسپولیس برگشت. او سابقه گل زدن به هر 2 تیم در داربی‌های تهران را دارد و البته این روزها بیشتر به عنوان یک پیشکسوت پرسپولیسی مطرح است.
6. سعید عزیزیان
او از استقلال به پرسپولیس رفت و گفته می‌شود از اول هم پرسپولیسی بود. عزیزیان گلر بدی نبود اما به هر حال خیلی هم در سطح اول فوتبال کشور دوام نیاورد.
7.احمدرضا عابدزاده
3 سال استقلالی بود و 5 سال پرسپولیسی. او بالای‌10‌داربی را تجربه کرد و با هیچ‌کدام از 2 تیم‌ داربی‌ها را نباخت! رکورد عابدزاده که بیشتر یک پرسپولیسی محسوب می‌شود، واقعا جالب است.
8.مجید نامجومطلق
بعد از 8 سال حضور در استقلال ناگهان به پرسپولیس رفت اما این روزها او را به عنوان یک استقلالی می‌شناسند.
9.علی علیزاده
با پرتاب‌های بلندش معروف شد و البته بازیکن بزرگی نبود. علیزاده در هر 2 تیم بازی کرد و البته درخشش چندانی در داربی‌ها نداشت.
10. علی انصاریان
یک پرسپولیسی بود که به استقلال رفت و بعد هم گفت از این کار پشیمانم!
11.مهدی هاشمی‌نسب
4 گل به استقلال زد و یک گل به پرسپولیس. خودش می‌گوید طرفدار هیچ‌کدام نیستم اما این روزها بیشتر استقلالی‌ها او را تحویل می‌گیرند نه پرسپولیسی‌ها!
12.نیکبخت‌واحدی
در استقلال خیلی محبوب بود اما او هم سر از پرسپولیس در آورد. نیکبخت اگر قدر خودش را می‌دانست پیشرفت بیشتری می‌کرد.
13.رضا احدی
او فقط یک بار پیراهن پرسپولیس را پوشید که در داربی هم نبود و در‌مجموع یک استقلالی محسوب می‌شود.
14. هوار محمد عراقی
یک عراقی به اسم هوار محمد هم سابقه بازی در هر2 تیم را دارد. البته نفرات دیگری هم هستند که مثل این 14 نفر خیلی مشخص نیست بالاخره پرسپولیسی بودند یا استقلالی؟!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده