ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب برای «رهایی از ناآرامی» بخوانید

معرفی کتاب/ برای «رهایی از ناآرامی» بخوانید

کتابستان/ کتاب حاضر کوشیده است با نگاه به متون دینی و تربیتی و هم صدا با شخصیت هایی بزرگی از عرفان و فلسفه به تحلیلی از اسباب آرامش پرداخته و به اندوه و غصه به عنوان اولین نشانه دور شدن از هدف خلقت نگریسه است.

رهایی از ناآرامی
سیدحمیدرضا علوی
بوستان کتاب


نیاز به شادی و آرامش از اموری است که نیاز به آن در عصر معاصر بیش از هر عصر دیگری جلوه می کند. نیاز به آرامش چنان ارزشمند است که خداوند نام و یاد خود را آرامش بخش معرفی کرده است. نگرانی از اموری است که هر فردی دچار آن شده باشد جانکاه بودن آن را تجربه کرده و به آن اذعان دارد.

کتاب حاضر کوشیده است با نگاه به متون دینی و تربیتی و هم صدا با شخصیت هایی بزرگی از عرفان و فلسفه به تحلیلی از اسباب آرامش پرداخته و به اندوه و غصه به عنوان اولین نشانه دور شدن از هدف خلقت نگریسه است.

نویسنده همچنین در این کتاب سعی کرده است که نکته ها و نظریاتی را که حاصل تفکرات و تجارب عموم بوده است را در قالبی مرتب و منسجم، در خصوص شیوه های افزایش آرامش، شادی و کاهش نگرانی ارائه نماید.

نگارنده با در نظر گرفتن اینکه تربیت، شکوفاسازی و به فعلیت رساندن یا پرورش استعدادهای آدمی در جمیع ابعاد جسمانی، عقلانی، اجتماعی، عاطفی، اخلاقی و دینی است، تلاش کرده تا جهت انسجام هر چه بیشتر مطالب، به ارتباط دادن موضوعات مختلف تحقیق، با ابعاد ذکرشده اهتمام داشته و از ارتباط بخشیدن مطالب به حیطه های گوناگون اخلاق نظیر ارتباط فرد با خود، خدا، دیگران و طبیعت غافل نماند. همچنین در مواردی که ضروری تشخیص داده است، نظریات مطرح شده را با یافته های جهانی مستند ساخته است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X