معرفی کتاب برای «رهایی از ناآرامی» بخوانید

معرفی کتاب/ برای «رهایی از ناآرامی» بخوانید

کتابستان/ کتاب حاضر کوشیده است با نگاه به متون دینی و تربیتی و هم صدا با شخصیت هایی بزرگی از عرفان و فلسفه به تحلیلی از اسباب آرامش پرداخته و به اندوه و غصه به عنوان اولین نشانه دور شدن از هدف خلقت نگریسه است.

رهایی از ناآرامی
سیدحمیدرضا علوی
بوستان کتاب


نیاز به شادی و آرامش از اموری است که نیاز به آن در عصر معاصر بیش از هر عصر دیگری جلوه می کند. نیاز به آرامش چنان ارزشمند است که خداوند نام و یاد خود را آرامش بخش معرفی کرده است. نگرانی از اموری است که هر فردی دچار آن شده باشد جانکاه بودن آن را تجربه کرده و به آن اذعان دارد.

کتاب حاضر کوشیده است با نگاه به متون دینی و تربیتی و هم صدا با شخصیت هایی بزرگی از عرفان و فلسفه به تحلیلی از اسباب آرامش پرداخته و به اندوه و غصه به عنوان اولین نشانه دور شدن از هدف خلقت نگریسه است.

نویسنده همچنین در این کتاب سعی کرده است که نکته ها و نظریاتی را که حاصل تفکرات و تجارب عموم بوده است را در قالبی مرتب و منسجم، در خصوص شیوه های افزایش آرامش، شادی و کاهش نگرانی ارائه نماید.

نگارنده با در نظر گرفتن اینکه تربیت، شکوفاسازی و به فعلیت رساندن یا پرورش استعدادهای آدمی در جمیع ابعاد جسمانی، عقلانی، اجتماعی، عاطفی، اخلاقی و دینی است، تلاش کرده تا جهت انسجام هر چه بیشتر مطالب، به ارتباط دادن موضوعات مختلف تحقیق، با ابعاد ذکرشده اهتمام داشته و از ارتباط بخشیدن مطالب به حیطه های گوناگون اخلاق نظیر ارتباط فرد با خود، خدا، دیگران و طبیعت غافل نماند. همچنین در مواردی که ضروری تشخیص داده است، نظریات مطرح شده را با یافته های جهانی مستند ساخته است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی کتاب برای «رهایی از ناآرامی» بخوانید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X