گردش توپ برای خسته کردن بود نه مالکیت!

گردش توپ برای خسته کردن بود نه مالکیت!

بانک ورزش/ داریوش یزدانی، بازیکن سابق استقلال تهران، تحلیل خود را از بازی سیتی و نوریچ در اختیار بانک ورزش گذاشت که در ادامه می خوانید:
بسیارى از تیمهاى امروز با پیشرفت چشمگیر در فاز دفاعى فوتبال و تعادل تیم در سازمان دفاعى گاها نتایج خوبى بدست آورده اند .
بازى بسیار جذاب ، جدال دو استراتژى متفاوت تیم نوریچ با تجمع در زمین خود و حمایت بسیار عالى بلافاصله پس از دریافت توپ با سرعت بسیار خوب در حمله از عرض و عمق زمین بخوبى استفاده مى کردند و صاحب موقعیتهاى خوبى براى گلزنى نیز شدند .
منچستر سیتى با بازى مالکانه و استفاده از طول و عرض زمین فوتبال همیشگى خود را به نمایش گذاشت و اوج کار این تیم در دیدار با حریفى که کاملا سازمان یافته در در دفاع شرکت مى کرد، کیفیت پاس هایشان بود که بخوبى یکدیگر را پیدا مى کردند و نهایتا با صبر و حوصله بازى را کنترل کردند تا حریف تعادل تیمى و سازمان خود را از دست داد و به نتیجه دلخواه خود دست یافتند .
نکته آموزنده بازى گردش توپ براى خسته کردن حریف بود نه براى به نمایش گذاشتن مالکیت .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گردش توپ برای خسته کردن بود نه مالکیت!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X