ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گردش توپ برای خسته کردن بود نه مالکیت!

گردش توپ برای خسته کردن بود نه مالکیت!

بانک ورزش/ داریوش یزدانی، بازیکن سابق استقلال تهران، تحلیل خود را از بازی سیتی و نوریچ در اختیار بانک ورزش گذاشت که در ادامه می خوانید:
بسیارى از تیمهاى امروز با پیشرفت چشمگیر در فاز دفاعى فوتبال و تعادل تیم در سازمان دفاعى گاها نتایج خوبى بدست آورده اند .
بازى بسیار جذاب ، جدال دو استراتژى متفاوت تیم نوریچ با تجمع در زمین خود و حمایت بسیار عالى بلافاصله پس از دریافت توپ با سرعت بسیار خوب در حمله از عرض و عمق زمین بخوبى استفاده مى کردند و صاحب موقعیتهاى خوبى براى گلزنى نیز شدند .
منچستر سیتى با بازى مالکانه و استفاده از طول و عرض زمین فوتبال همیشگى خود را به نمایش گذاشت و اوج کار این تیم در دیدار با حریفى که کاملا سازمان یافته در در دفاع شرکت مى کرد، کیفیت پاس هایشان بود که بخوبى یکدیگر را پیدا مى کردند و نهایتا با صبر و حوصله بازى را کنترل کردند تا حریف تعادل تیمى و سازمان خود را از دست داد و به نتیجه دلخواه خود دست یافتند .
نکته آموزنده بازى گردش توپ براى خسته کردن حریف بود نه براى به نمایش گذاشتن مالکیت .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده