سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: بانک مرکزی در اجرای کارت خرید کالا تعلل کرد

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: بانک مرکزی در اجرای کارت خرید کالا تعلل کرد

تسنیم/ سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه هنوزبرنامه مشخصی برای اجرایی شدن طرح کارت اعتباری خرید کالا به تولیدکنندگان ارائه نشده است، گفت: به مردم توصیه می کنم خریدهای خود را انجام بدهند و منتظر کارت نباشند.

حمیدرضا غزنوی با اشاره به این که تولیدکنندگان لوزام خانگی همچنان در انتظاراجرایی شدن کارت اعتباری خرید کالا هستند، اظهارداشت: با توجه به تعلل بانک مرکزی دراجرای این طرح به مردم توصیه می کنم خریدهای خود را انجام بدهند و منتظر کارت نباشند.

وی با بیان اینکه بانک مرکزی اجرای این طرح را به اداره فن آوری اطلاعات خود سپرده است، افزود: این در حالی است که بخش اعتبارات بانک مرکزی باید این مسئولیت را برعهده می‌گرفت.

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی، تصریح کرد: قرار بود با این کارت تحریک تقاضا در بازار انجام شود اما متأسفانه با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال فقط حرف آن بیان می شود و خبری از اجرایی شدن نیست.

غزنوی با بیان اینکه هنوزبرنامه مشخصی برای اجرایی شدن این طرح به تولیدکنندگان ارائه نشده است، گفت: به نظر می‌رسد در نهایت هم این کارت اجرایی نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: بانک مرکزی در اجرای کارت خرید کالا تعلل کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X