ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: بانک مرکزی در اجرای کارت خرید کالا تعلل کرد

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی: بانک مرکزی در اجرای کارت خرید کالا تعلل کرد

تسنیم/ سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه هنوزبرنامه مشخصی برای اجرایی شدن طرح کارت اعتباری خرید کالا به تولیدکنندگان ارائه نشده است، گفت: به مردم توصیه می کنم خریدهای خود را انجام بدهند و منتظر کارت نباشند.

حمیدرضا غزنوی با اشاره به این که تولیدکنندگان لوزام خانگی همچنان در انتظاراجرایی شدن کارت اعتباری خرید کالا هستند، اظهارداشت: با توجه به تعلل بانک مرکزی دراجرای این طرح به مردم توصیه می کنم خریدهای خود را انجام بدهند و منتظر کارت نباشند.

وی با بیان اینکه بانک مرکزی اجرای این طرح را به اداره فن آوری اطلاعات خود سپرده است، افزود: این در حالی است که بخش اعتبارات بانک مرکزی باید این مسئولیت را برعهده می‌گرفت.

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی، تصریح کرد: قرار بود با این کارت تحریک تقاضا در بازار انجام شود اما متأسفانه با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال فقط حرف آن بیان می شود و خبری از اجرایی شدن نیست.

غزنوی با بیان اینکه هنوزبرنامه مشخصی برای اجرایی شدن این طرح به تولیدکنندگان ارائه نشده است، گفت: به نظر می‌رسد در نهایت هم این کارت اجرایی نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده