ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محرومیت ژوزه‌ای در راه است! دادگاه ورزش آخرین امید پرسپولیس

محرومیت ژوزه‌ای در راه است!/ دادگاه ورزش آخرین امید پرسپولیس

باشگاه خبرنگاران/ باشگاه پرسپولیس گویا قرار نیست رنگ، آرامش را ببینند چرا که فیفا این باشگاه را در مورد پرونده ژوزه و دستیارانش یک میلیون و سیصد هزار یورو محکوم کرد.
حکم پرونده شکایت متقابل باشگاه پرسپولیس و مانوئل ژوزه و دستیارانش از سوی فیفا صادر شد و سرخپوشان از سوی فیفا محکوم به پرداخت مطالبات و خسارت فسخ قرارداد سرمربی سابق و دستیارانش شدند.
باشگاه پرسپولیس باید به مانوئل ژوزه 30 هزار یورو به عنوان مطالبات و ششصد‌و‌سی‌هزار یورو به عنوان خسارت پرداخت کند.
لوئیز هم 45 هزار یورو به عنوان 45 هزار طلب و 105 هزار یورو به عنوان خسارت دریافت می‌کند.
اسکار دیگر همکار ژوزه 15 هزار یورو به عنوان طلب و 35 هزار یورو به عنوان خسارت دریافت خواهد کرد.
آنتونی هم 3250 یورو به عنوان طلب و 76 هزار یورو به عنوان خسارت باید بگیرد.
به این مبالغ سالانه 5 درصد بهره نیز تعلق گرفته است به هر حال این حکم پایان کار نیست چرا که به طور حتم پرسپولیس با توجه به مستنداتش می‌تواند این موضوع را به دادگاه عالی ورزش بکشاند.
به نظر می‌رسد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا بدون توجه به توضیحات و مدارک ارائه شده از باشگاه پرسپولیس توانسته رای خود را به سود ژوزه و دستیارانش صادر کرده است.
این حکم هفته گذشته برای فدراسیون فوتبال ایران نیز ارسال شده است حکایت از این امر دارد که پرسپولیس به پرداخت مبلغی حدود یک میلیون‌و‌سیصد‌و‌هفتاد هزار یورو محکوم شد.
به هر حال تمام مراحل حقوقی و ارسال لوایح به فیفا زمانی صورت گرفت که مدیریت فعلی باشگاه مستقر نبود و حالا آن‌ها باید در رویارویی با این مشکل کار ار به CAS بکشانند.
معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس از محبت درباره این موضوع سرباز زد و پاسخگویی به این موضوع را به حسین عبدی واگذار کرد.
عبدی هم به عنوان سخنگوی باشگاه پرسپولیس جوابگوی این موضوع نبود. پرونده خوب مدیریت نشد مصطفی شکری مشاور حقوقی سابق باشگاه پرسپولیس درباره این مطلب گفت: به نظرم اگر پرونده خوب مدیریت می‌شد آن وقت حقوق باشگاه محفوظ می‌ماند. روند مدیریت پرسپولیس طوری بوده که در حل این پرونده ناموفق عمل کرده است.
شکری در ادامه عنوان کرد: به هر حال این حکم نقطه پایان برای پرسپولیس نیست و مسئولان این تیم می‌توانند با شکایت به دادگاه ورزش نتیجه حکم را به نفع خود تغییر دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هر پرونده‌ای فراز‌و‌نشیب دارد ما در دورانی که در پرسپولیس بودیم توانستیم حکم وینگادا را در دادگاه ورزش بشکنیم و این موضوع می‌تواند تجربه‌ای برای پرسپولیس‌ها باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده