ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خاموش شدن 97 دکل نفتی دیگر آمریکا در 2 ماه گذشته

خاموش شدن 97 دکل نفتی دیگر آمریکا در 2 ماه گذشته

فارس/ شرکت‌های آمریکایی در 9 هفته گذشته 97 دکل نفتی را از فعالیت خارج کردند و به این ترتیب تعداد دکل‌های فعال آنها به 578 عدد کاهش یافت. این تعداد حدود یک سوم دکل‌های نفتی است که در هفته مشابه سال گذشته فعالیت می‌کردند.

به گزارش رویترز، شرکت‌های نفتی آمریکا تعداد دکل‌های نفتی خود را برای نهمین هفته متوالی در هفته گذشته کاهش دادند.

بیکر هیوز بزرگترین شرکت خدمات نفتی جهان اعلام کرد: حفاران آمریکا در هفته منتهی به 30 اکتبر 16 دکل نفتی دیگر را از فعالیت خارج کردند.به این ترتیب تعداد دکل‌های فعال نفتی آمریکا به 578 عدد کاهش یافت که کمترین تعداد از ژوئن 2010 به شمار می‌رود.

این تعداد دکل فعال حدود یک سوم 1582 دکل‌های نفتی است که در هفته مشابه سال گذشته فعالیت می‌کردند. حفاران آمریکایی در 9 هفته گذشته 97 دکل از فعالیت خارج کردند.

تاجران نفتی خاطرنشان کردند: نرخ کاهش تعداد دکل‌های نفتی در چند هفته گذشته به طور متوسط حدود 7 دکل است که از متوسط 19 دکل در سال گذشته بسیار کمتر است.

به نوشته این گزارش، سرعت این کاهش‌ها در هفته گذشته افزایش یافته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده