ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یدیعوت آحارونوت: پولهای نفتی عربستان منبع ترویج وهابیت است

یدیعوت آحارونوت: پولهای نفتی عربستان منبع ترویج وهابیت است

شیعه نیوز/ «یدیعوت آحارونوت»، روزنامه رژیم صهیونیستی از حمایت مالی و تلاش دولت آل سعود در ترویج ایدئولوژی وهابیت در منطقه خبر داد.

روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارونوت»، در گزارش خود اعلام کرد: دولت عربستان، قسمت معظم پولهای نفتی خود را در حمایت و ترویج ایدئولوژی وهابیت در خاورمیانه هزینه می کند.
یدیعوت در ادامه گزارش خود نوشت: مبنای وهابیت، اندیشه های «ابن تیمیه» است که همه مذاهب اسلامی بجز مذهب سلفی – وهابی، را مرتد و کافر قلمداد می کند و بر قتل و کشتن پیروان دیگر مذاهب تأکید دارد.
روزنامه صهیونیستی تأکید داشت حمایت مالی سلفی ها از سوی دولت آل سعود، در راستای ترویج فکر وهابی در جهان اسلام است.
پایگاه خبر رسانی عربی «الوطن» به نقل از این روزنامه صهیونیستی نوشت: منبع اصلی حمایت مالی وهابیت در خاورمیانه، نفت عربستان است بطوریکه این دولت در همه حال، مؤسسه های دینی این مذهب را حمایت و در جهت نشر فکر وهابی تلاشهای مستمر داشته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده