ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احداث ٥ هزار کیلومتر خط لوله سراسری گاز تا پایان سال ١٤٠٠

احداث ٥ هزار کیلومتر خط لوله سراسری گاز تا پایان سال ١٤٠٠

میزان/ اجرای پنج هزار کیلومتر خط لوله سراسری گاز و ٢٥ ایستگاه تقویت فشار از جمله برنامه های اساسی صنعت گاز تا پایان سال ١٤٠٠ به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان این که برای اجرای این پروژه ها به ١٥ میلیارد دلار یا حدود ٦٠ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: به صورت میانگین باید سالانه ١٠ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این شرکت انجام شود.

حسن منتظر تربتی افزود: شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران هم اکنون حدود ١٢ هزار میلیارد تومان پروژه در دست اقدام دارد و براساس افق ١٤٠٠، سالانه ١٠ هزار میلیارد تومان پروژه جدید تعریف می کند.

وی با بیان این که امکان دستیابی به سه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در سال از منابع داخلی وجود دارد، اعلام کرد: در راستای تحقق برنامه های تعریف شده راهی جز بهره گیری از سرمایه گذاریهای خارج شرکت از جمله بخش داخلی و خارجی نداریم تا بتوانیم نیازهای توسعه ای خود را تامین کنیم.

به گفته تربتی، این موضوع از جمله برنامه های اساسی شرکت به شمار می رود به همین دلیل توجه و تمرکز، به استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی معطوف شده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران درباره نحوه جذب سرمایه های بخش خصوصی نیز گفت: جذب سرمایه بخش خصوصی فعالیتی مشترک میان شرکت ملی گاز ایران و شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران است تا بتوانیم از سرمایه گذاران و تامین کنندگان مطمئن استفاده کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده