ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش قدرت آنتن دهی تلفن همراه

افزایش قدرت آنتن دهی تلفن همراه

باشگاه خبرنگاران/ حدود ۹۰ درصد از جمعیت جهان از تلفن همراه استفاده می کنند ولی با این وجود در برخی نقاط هنوز هم آنتن دهی موبایل ها ضعیف است.
در ادامه این گزارش با آموزش چند ترفند ساده می توانید قدرت سیگنال های شبکه موبایل خود را افزایش دهید.

ارتفاع محل قرار گیری موبایل را افزایش دهید
هر چقدر در ارتفاع بالاتری باشید، قدرت امواج تلفن همراه شما بیشتر خواهد شد و موبایل شما آنتن دهی خوبی خواهد داشت.

استفاده از دستگاه های تقویت سیگنال تلفن همراه
دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با تقویت آن باند سبب افزایش سطح آنتن دهی در محیط می شود که این پروسه برای مکان هایی که با مشکل ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

شارژ کردن باتری موبایل
شارژ کم باتری، قدرت سیگنالها را به میزان زیادی کاهش می دهد. پس اگر شارژ باتری موبایل شما به کمتر از نصف رسید، حتما آن به شارژ بزنید.

موانع موجود بر سر راه را بردارید
موانعی همچون وجود دیوار های ضخیم خانه ها و ساختمان های بلند باعث ضعیف شدن سیگنالها و آنتن دهی موبایل شما خواهد شد. پس در نتیجه باید موبایل خود را در جایی مانند نزدیک پنجره قرار دهید که در اطراف آن موانع فیزیکی کمتری وجود داشته باشد.

گوشی خود را از وسایل الکترونیکی دور نگه دارید
وسایل الکتریکی مثل لپ تاپ ، تلویزیون و رادیو ، هر کدام سیگنالهای خود را دارند. بودن تلفن همراه شما در کنار این وسایل الکتریکی میزان سیگنالهایی که موبایل شما دریافت می کند را کاهش می دهند.
در نتیجه باید وسایل الکتریکی را از نزدیک به موبایل خود دور و یا خاموش کنیم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده