ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرشته وار بودن کودک جنگ در پوستر فیلم جدید «آبیار»

 فرشته وار بودن کودک جنگ در پوستر فیلم جدید «آبیار»

تسنیم/پوستر فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، توسط علی باقری طراحی و در آستانه برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.پوستر فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، براساس مضمون فیلم، توسط علی باقری طراحی و در آستانه برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
علی باقری طراح پوستر فیلم سینمایی «نفس» درباره طراحی پوستر این فیلم گفت: پوستر فیلم معرف مفهوم فیلم است و در طراحی فیلم سینمایی «نفس» سعی کردم معرفی خوبی از این اثر سینمایی ارائه دهم.
وی ادامه داد: در طراحی پوستر این فیلم به هیچ عنوان از عکس اثر استفاده نکردم و طرح حاضر نقاشی است که با قلم نوری کار شده است.
باقری افزود: سعی کردم حال و هوای فیلم «نفس» را در خط به خط نقاشی هایی که می کشیدم حفظ کنم تا هم برای مخاطب جذابیت و هم معرف فیلم باشد.
این طراح پوستر در دومین تجربه همکاری خود با نرگس آبیار، پس از فیلم «شیار 143»، با اشاره به نقاشی بال فرشته که برای بازیگر خردسال فیلم «نفس» کشیده است گفت: کودکی هر انسانی سرشار از معصومیت، عشق و علاقه به زندگی است و کودکان این معصومیت را در بازی های خود نشان می دهند و مانند فرشته های آسمانی که قصه آنها را بارها شنیده ایم رفتار می کند.باقری متذکر شد: از همین رو بال هایی که روی شانه های بهار بازیگر اصلی فیلم «نفس» طراحی شده حکایت از فرشته وار بودن زندگی کودک در جنگ دارد.

طراح پوستر «نفس» درباره این فیلم سینمایی گفت: برای اینکه بپذیرم پوستر یک فیلم سینمایی را طراحی کنم در درجه نخست باید فیلم را ببینم و در صورتی که اثر را دوست داشته باشم طراحی این پوستر را می پذیرم.

وی در پایان گفت: درباره فیلم «نفس» هم همین اتفاق افتاد. تدوین اولیه فیلم «نفس» تازه به پایان رسیده بود که به دعوت کارگردان، فیلم را دیدم و بسیار دوست داشتم و زمانی که مطمئن شدم فیلم خوبی از آب در خواهد آمد پذیرفتم که طراحی پوستر این فیلم را انجام دهم.

نرگس آبیار علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلمنامه «نفس» را نیز به عهده داشته و شرکت سینمایی نورتابان، ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی تهیه کنندگان این فیلم سینمایی هستند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده