ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حزب الله لبنان نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تقسیم سوریه هشدار داد

حزب الله لبنان نسبت به توطئه رژیم صهیونیستی برای تقسیم سوریه هشدار داد

ایرنا/ حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدام وقیحانه سرکردگان رژیم صهیونیستی در تشکیل کابینه این رژیم در جولان اشغالی سوریه و ادعاهای « بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این زمینه را به شدت محکوم کرد و نسبت به توطئه این رژیم برای تقسیم و تجزیه سوریه هشدار داد.

در بیانیه حزب الله که عصر دوشنبه منتشر شد، این اقدام تاکیدی بر خوی تجاوزکارانه صهیونیست ها علیه امت و ملت های عربی و اسلامی و دلیلی بر توسعه طلبی رژیم صهیونیستی خوانده شده است.
حزب الله تاکید کرده است که تنها راه برخورد با رژیم صهیونیستی ، مقاومت مستمر و استفاده از همه امکانات و وسائل برای مواجهه با آن است.
در بیانیه حزب الله تصریح شده است: انتفاضه مردمی که بخشی از آن را در تحرک فرزندان جولان برای مخالفت با این اقدام صهیونیست ها دیروز شاهد بودیم در راس همه امکانات و و وسائل برای مقابله با دشمن صهیونیستی قرار دارد.
حزب الله هشدار داده است: این اقدام کابینه صهیونیستی تاکیدی بر توطئه مستمر جنبش صهیونیستی برای مداخله در امور و تقسیم سوریه و جدا کردن جولان اشغالی با همکاری مستقیم با گروه های تروریستی تکفیری است.
در بیانیه حزب الله آمده است: اکنون سوال می کنیم که اتحادیه عرب و کشورهای عربی برای مواجهه با تجاوزصهیونیست ها به حاکمیت و وحدت ارضی یک کشور عربی کجا هستند؟
حزب الله تاکید کرده است: متاسفانه برخی کشورهای عربی سرگرم ایجاد فتنه و کینه ورزی و حمایت از تروریست ها با سلاح و پول و پوشش سیاسی و فکری آنها هستند تا اهداف تجاوزهای قدیم و جدید صهیونیست ها را محقق سازند.
کابینه رژیم صهیونیستی با حضور همه اعضای آن در جولان اشغالی سوریه تشکیل شد و نتانیاهو هم با این ادعا که جولان اشغالی برای همیشه از سوریه جدا می شود از کشورهای غربی خواست تا این جدائی را به رسمیت بشناسند.
در واکنش به این گستاخی صهیونیست ها ، اهالی جولان اشغالی و دولت سوریه تاکید کردند که با تمسک به مقاومت جولان را از سیطره اشغالگران صهیونیست آزاد می کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده