ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تهران و البرز رکورددار ازدواج اولی‌ها در کشور

تهران و البرز رکورددار ازدواج اولی‌ها در کشور

باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل دفتر اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: استان های تهران و البرز بیشترین و سیستان بلوچستان به عنوان کمترین میانگین سن ازدواج اولی ها را به خود اختصاص دادند.

علی اکبر محزون با اشاره به میانگین سنی ازدواج ها در کشور،گفت: طبق آخرین آمار سالانه بیشترین میانگین سن ازدواج اولی ها در استان های تهران با میانگین سنی 26.9 درصد برای آقایان و 25.5 برای خانم ها و همچنین استان البرز با میانگین 29.3 برای آقایان و 25.1 برای خانم ها است.

وی افزود:کمترین آمار ازدواج مربوط به استان سیستان و بلوچستان با25.1 برای آقایان و 20.7 برای خانم ها اعلام شده است.

محزون با اشاره به آمار ازدواج اولی ها در نقاط شهری و روستایی، تصریح کرد: آمار ازدواج اولی ها در نقاط شهری با 27.9 برای آقایان و 23.5 برای خانم ها بوده که نسبت به نقاط روستایی با 25.8 برای آقایان و 21 برای خانم ها افزایش داشته است.

مدیر کل دفتر اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در پایان،گفت:طبق آمار 9 ماهه امسال مجموع ازدواج های اول و غیر آن 27.4 برای آقایان و 23.7 برای خانم ها گزارش شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X