تهران و البرز رکورددار ازدواج اولی‌ها در کشور

تهران و البرز رکورددار ازدواج اولی‌ها در کشور

باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل دفتر اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: استان های تهران و البرز بیشترین و سیستان بلوچستان به عنوان کمترین میانگین سن ازدواج اولی ها را به خود اختصاص دادند.

علی اکبر محزون با اشاره به میانگین سنی ازدواج ها در کشور،گفت: طبق آخرین آمار سالانه بیشترین میانگین سن ازدواج اولی ها در استان های تهران با میانگین سنی 26.9 درصد برای آقایان و 25.5 برای خانم ها و همچنین استان البرز با میانگین 29.3 برای آقایان و 25.1 برای خانم ها است.

وی افزود:کمترین آمار ازدواج مربوط به استان سیستان و بلوچستان با25.1 برای آقایان و 20.7 برای خانم ها اعلام شده است.

محزون با اشاره به آمار ازدواج اولی ها در نقاط شهری و روستایی، تصریح کرد: آمار ازدواج اولی ها در نقاط شهری با 27.9 برای آقایان و 23.5 برای خانم ها بوده که نسبت به نقاط روستایی با 25.8 برای آقایان و 21 برای خانم ها افزایش داشته است.

مدیر کل دفتر اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در پایان،گفت:طبق آمار 9 ماهه امسال مجموع ازدواج های اول و غیر آن 27.4 برای آقایان و 23.7 برای خانم ها گزارش شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهران و البرز رکورددار ازدواج اولی‌ها در کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X