ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اصلاح قانون محدودیت معافیت صدور ویزا توسط آمریکا

اصلاح قانون محدودیت معافیت صدور ویزا توسط آمریکا

میزان/ وزارت خارجه آمریکا از بهبود در اجرا قانون "محدودیت معافیت صدور روادید"شهروندان 38کشور جهان، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا؛ واشنگتن، امروز بهبود اجرایی سازی قانون محدودیت معافیت صدور روادید را آغاز کرد.
گمرک های آمریکا و امور حفاظت مرزبانی این کشور هر روز پذیرای ورود بیش از یک میلیون نفر از سراسر جهان هستند و خود را متعهد به تسهیل مسافرت قانونی این افراد و در این حال حفظ بالاترین معیارهای امنیتی و حفاظت از مرزها می دانند.

این قانون، مشمول افراد ذیل است:
1-اتباع کشورهایی که بر اساس این قانون پس از اول مارس دو هزار و یازده به کشورهای ایران ،عراق،سودان یا سوریه مسافرت و در آنجا حضور داشته اند.
2-اتباع داری معافیت روادید آمریکا که تابعیت دوگانه از کشورهای ایران،عراق،سوریه و یا سودان را داشته باشند.
3- سیستم الکترونیکی مجوز شهروندان کشورهای ایران،عراق،سوریه و سودان که پیشتر صادر شده است از تاریخ بیست و یکم ژانویه دو هزار شانزده باطل خواهد شد.
4-وزارت خارجه آمریکا در حال بررسی چگونگی برخورداری بیشتر معافیت روادید برای افراد با تابعیت دوگانه کشورهای ایران،عراق ،سوریه و سودان است.
5-افراد شامل محدودیت های جدید روادید، برای دریافت روادید غیرمهاجرتی باید از طریق سفارت خانه ها و یا کنسولگری های آمریکا اقدام کنند که این نیازمند انجام مصاحبه است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X