محمدمهاجری نوشت: پول را ازبابک زنجانی بگیرید بعد بروید سراغ غربیها!

محمدمهاجری نوشت: پول را ازبابک زنجانی بگیرید بعد بروید سراغ غربیها!

خبرآنلاین/ محمدمهاجری کارشناس مسائل سیاسی در وبلاگ خود خطاب به دلواپسانی که انتظار دارند همه آثار برجام و لغو تحریم ها یک جا بروز کند متنی را یادداشت کرد.

در27ماه اخیر کسی از دلواپس ها نپرسید شما که هنوز نتوانسته اید از بابک خان ،پولتان را پس بگیرید و در برابر قلدری اش بایستید، توقع دارید بتوانید از دشمنان بیگانه ملت ایران که سالهاست با ما سرجنگ دارند، حق مان را در کمترین زمان بگیرید؟
وی افزود: در27ماه اخیر، یک جریان سیاسی خاص دلواپس که هرگز دلواپس پولهایی که در دولت پاکدستان توسط آقابابک و دوستان به یغما رفت، نشدند شروع کردند به توهین و تمسخر و خائن خواندن مذاکره کنندگانی که برای رفتن حق مردم شان،توی شکم دشمن رفتند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محمدمهاجری نوشت: پول را ازبابک زنجانی بگیرید بعد بروید سراغ غربیها!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X