راه اندازی مدارس امداد و نجات و سلامت در سطح کشور

 راه اندازی مدارس امداد و نجات و سلامت در سطح کشور

میزان/ مدیر آموزش تخصصی موسسه آموزش عالی هلال ایران گفت: در صورت موافقت آموزش و پرورش، مدارس امداد و نجات و سلامت در دوره دوم متوسطه راه اندازی می شود.

مهراب شریفی با بیان اینکه طرح اولیه شکل گیری و راه اندازی مدارس سلامت و امداد و نجات در کشور در حال آماده سازی است، گفت: اگر این طرح مورد موافقت و تایید آموزش و پرورش قرار گیرد، دانش آموزان علاقه مند به آموزش های مهارتی و تخصصی می توانند بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد مدارس امداد و نجات و سلامت شوند.

وی با بیان اینکه طرح ایجاد و راه اندازی مدارس سلامت و امداد و نجات به صورت پایلوت در چند استان اجرایی می شود، بر ضرورت ارائه آموزش های تخصصی به دانش آموزان علاقه مند و ایجاد فرصت کسب آموزش های مهارتی و تخصصی جدید تاکید کرد.

مدیر آموزش تخصصی موسسه آموزش عالی هلال ایران تصریح کرد: در کنار مدارس و هنرستان های فنی و حرفه ای، با ایجاد و راه اندازی مدارس امداد و نجات و سلامت، حلقه آموزش های تخصصی هلال احمر نیز در این حوزه ها تکمیل می شود.

شریفی افزود: دانش آموزانی که در مدارس سلامت و امداد و نجات تحصیل می کنند بعد از پایان تحصیلات دوره متوسطه می توانند تحصیلات عالی خود را در مراکز علمی کاربردی هلال ایران ادامه دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « راه اندازی مدارس امداد و نجات و سلامت در سطح کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X