ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یورش نظامیان صهیونیست به منازل زنان تحصن کننده در مسجد الاقصی

یورش نظامیان صهیونیست به منازل زنان تحصن کننده در مسجد الاقصی

تسنیم/ نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزات خود علیه فلسطینیان ساکن قدس، به منازل تعدادی از زنان تحصن کننده در مسجد الاقصی یورش بردند.

به گزارش رسانه های خبری فلسطین، نیروهای اشغالگر اسرائیل بامداد امروز پنج شنبه یک زن فلسطینی تحصن کننده در داخل مسجد الاقصی را از منزل وی در حی الثوری واقع در شهرک سلوان بازداشت کردند.
نیروهای اشغالگر اسرائیل همچنین به منازل تعدادی از زنان ساکن قدس تحصن کننده در داخل مسجد الاقصی یورش برده و احضاریه ای به دو زن به نام های جهاد و سماح الغزاوی به منظور حضور در مرکز بازجویی القشله واقع در باب الخلیل قدس قدیمی ارائه کردند.
در جنین نیز نیروهای اشغالگر قدس یک جوان فلسطینی از اهالی شهرک قباطیه در جنوب جنین واقع در اراضی اشغالی سال 1948 را بازداشت کردند.
برخی منابع امنیتی نیز گفتند که نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی یک فلسطینی به نام محمد حسن فضاله(40 ساله) را بازداشت کردند.
از سوی دیگر نیروهای اشغالگر اسرائیل برای دومین بار صاحبان خانه های واقع در شهرک یعبد در جنوب غربی جنین را به بهانه حمله به اتوبوس های حامل شهرک نشینان، به تخلیه منازلشان تهدید کردند.
برخی منابع امنیتی و محلی گفتند که نیروهای اشغالگر به چندین منزل در منطقه الملول واقع در شهرک یعبد یورش برده و ساکنان آن را به اعمال مجازات و تخلیه منازلشان به بهانه پرتاب سنگ به سمت اتوبوس های حامل شهرک نشینان تهدید کردند.
از سوی دیگر منابع فلسطینی روز گذشته گزارش دادند که نیروهای پلیس رژیم اشغالگر برای نهمین روز متوالی از ورود زنان فلسطینی به مسجد الاقصی ممانعت کرده و جلوگیری از درگیری آنها با گروه های صهیونیست در حین یورش به مسجد الاقصی را بهانه این کار خود قرار داده اند.
بر اساس این گزارش، زنان و دختران جوان فلسطینی نیز در مقابل باب السلسله تحصن کرده و با در دست داشتن پلاکاردهای اعتراض آمیز، در حین خروج شهرک نشینان از مسجد الاقصی شعار الله اکبر سر دادند.
نیروهای اشغالگر نیز زنان تحصن کننده در مقابل باب السلسله را به زندان و تبعید از قدس اشغالی تهدید کردند.
بر اساس این گزارش، گروه های شهرک نشینان بار دیگر از سمت باب المغاربه و تحت حراست شدید نیروهای پلیس رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی یورش بردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده