ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عکس روایت طنز سوگل طالب لو از بیماری گلر استقلال

عکس/ روایت طنز سوگل طالب لو از بیماری گلر استقلال

جمهوریت/ روایت سوگل طالب لو (در اینستاگرام خود) از بستری شدن وحید طالب لو دروازه بان استقلال:
نزدیک هاى صبح از خواب پریدم. دیدم آقامون نفسش بالا نمیاد، چشمهاش قرمز شده و با صدایى گرفته از اعماق قلبش فریاد میزنه حالم بده. اول فکر کردم خواب میبینم دوباره خوابیدم. بعد شى تیزى دستم را سوراخ کرد بلند شدم دیدم خودکارمه که هر شب با یه کاغذ مى ذارم بالا سرم. همسر جان از خودکار براى بیدار کردنم کمک گرفته بود. چشمهایم را باز کردم این دفعه خودش بود همسر محترم با حالى آشفته. ناخوش بود. منم که از مادر جان خوب یاد گرفته ام در مواقع اضطرار خودم را نبازم پریدم و در عرض ٢٥ دقیقه حاضر شدم ( در موارد عادى ١ ساعت ٢٥ دقیقه طول میکشه) شیرجه زدم پشت فرمون و پس از ندیدن پنج عدد دست انداز و خوشبختانه بدون هیچ گونه شکستگى سر و بدنِ همسر، رسیدیم کلینیک. کلینیک خیلى شلوغ بود فکر کردم ساعت را اشتباه دیدم. دقتم را افزایش دادم دیدم نخیر ساعت ٤ صبح است. اورژانس یک عدد ویلچر داد دست بنده تا همسر راحت تر باشد. نشستن روى ویلچر همانا و سرازیر شدن مردم سحر خیز براى عکاسى همان. همسر دستش را گذاشت رو صورتش که نشان بدهد خیلى راحت نیست ولى مردم عزیز با اراده بیشتر ادامه دادن. فقط نفهمیدم اون دختر خانومى که اصرار داشت سلفى دو نفره بگیرد موفق شد یا اینکه بودن من پشت ویلچر عکس سلفیش را خراب کرد. دوست عزیز اگر مطلب بنده را میخوانید از همین جا عذر خواهى من را پذیرا باشید ! بالاخره همسر روى تخت کلینیک خوابید و اکسیژن به دادش رسید. کنار تخت خوابم برد. یک لحظه احساس کردم طناب دار دور گردنم پیچیده شده. پریدم. خانوم مسنى روسریم را میکشید. سوال کرد: دخترم اون آقا، وحید طالب لو هستش ؟ من که هراسون شده بودم گفتم بله بله فکر کنم خودشه. گفت: طفلى. مگه ورزشکارها هم مریض میشن؟ حالا چش شده. نکنه خودکشى کرده؟ گفتم نه به خدا. باور کنید یه بیمارى معمولیه. از اونا که همه مردم دچارش میشوند. الان هم آقامون حالش خوبه و مشغول کارِ سخت استراحت کردن هستند. خوشبختانه خانم هاى با درایت با اتکا به اکالیپتوس، آب پرتقال و لیمو شیرین دلیل خوب شدنه سریع همسرشون هستند! پ.ن: مطلب صرفا جهت یه ریزه خندیدن نوشته شده. هیچ معنى و مفهوم جدى و قانونى ندارد.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده