ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جاسمیان: پرسپولیس و استقلال خجالت بکشند تا نمیریم محل‌مان نمی‌گذارند

جاسمیان: پرسپولیس و استقلال خجالت بکشند/ تا نمیریم محل‌مان نمی‌گذارند

کاپ/ اولین کاپیتان باشگاه پرسپولیس گفت: حتما باید ما یکی یکی بمیریم که باشگاه های پرسپولیس و استقلال ما را دور امجدیه بچرخانند.
حمید جاسمیان درباره درگذشت زنده یاد همایون بهزادی اظهار داشت: پسرم از آمریکا با من تماس گرفت و این خبر تلخ را داد. وی درحالی که می گریست ادامه داد: مرگ، یکی یکی ما را از این دنیا می برد و تنها کاری که برای ما انجام یم شود این است که یک دور دور امجدیه بچرخانند و بعد هم بروند. مرحوم رضا احدی تا زمانی که زنده بود چرا کسی او را دور سرش نچرخاند؟ چرا او را در استقلال مربی نکردند؟ چرا یکی از تیم های پایه استقلال را به او ندادند؟ ما حتما باید بمیریم تا عزیز شویم؟
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: باشگاههای پرسپولیس و استقلال باید خجالت بکشند که اینگونه با پیشکسوتان شان رفتار می کنند. این انسانیت است؟ مروت است؟ که ما تا زنده ایم کسی محلمان نمی گذارد و تا میمیریم عزیز می شویم؟ سرنوشت تک تک ما این است.
جاسمیان گفت: من ناظر بازی سیرجان بودم و دیشب به تهران برگشتم و در اوج خستگی خبر درگذشت دوست و رفیق 60 ساله ام را شنیدم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده