فرصت یک هفته‌ای کمیته اخلاق فدراسیون به خطیبی

فرصت یک هفته‌ای کمیته اخلاق فدراسیون به خطیبی

کاپ/ سرمربی گسترش و سرمربی سابق سیاه جامگان در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافتند.پس از دیدار گسترش و سیاه جامگان،رسول خطیبی در نشست خبری اظهاراتی را علیه فراز کمالوند مطرح کرده بود.
هر چند که خطیبی بعدا گفت که به صورت کلی این مسائل را مطرح کرده و منظورش با کمالوند نبوده است اما سرمربی گسترش از وی شکایت کرد.
علی اکبر محمدزاده،رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره به کاپ اظار داشت:کمالوندبه همراه وکیلش اخیرا به کمیته اخلاق آمد و شکایت خود را بیان کرد.پس از آن رسول خطیبی هم به کمیته اخلاق آمد و توضیحاتش را بیان کرد.
وی افزود:به خطیبی یک هفته وقت دادیم که دفاعیات نهایی اش را ارائه کند.پس از آن با بررسی جمیع جهات درباره این پرونده حکم مان را صادر می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرصت یک هفته‌ای کمیته اخلاق فدراسیون به خطیبی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات